Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
22. března 2007

Poprvé

Browser řekl, že z =M= konečně dělám chlapa, =M= řekl, že všechno je jednou poprvé.
O co šlo?

V pondělí mi =M= poprvé seknul s telefonem. Normálně mi řek: "No tak to ti teda děkuju za pěknej večer!" Buch. Navíc to řek fakt strašně nasraně. Koukala jsem se na ten telefon pomalu nevěřícně a táta se mě zeptal "On ti položil telefon?"
"Asi jo," odvětila jsem a byla jsem pěkně vykulená.

Maminka se z toho rozbrečela, já jsem se nejdřív smála, a pak jsem se naštvala. Teda na chvíli.

Stalo asi toto:
Jela jsem si pro potvrzení o přídavcích na děti k zatáčkovskejm socanům. Můžu na to uhrát snížený školnýho o 25-50%! Prosila jsem =M=a, aby přišel dřív z kanclu a vzal pesany ven. Když jsem se bavili o tom, kdy přijedu domů, řikala jsem, že tak kolem druhý třetí. On mávnul rukou,ž e mě zná, že tam zase zkejsnu.

Co jsme si z toho odvodili?
=M= si odvodil, že jsme domluvený, že přijedu ve tři domů a budu se moct postarat o psy, poněvadž on jde na rande.
Já jsem si odvodila, že jsem sice řikala, že přijedu ve tři, ale že mě =M= zná a je mu jasný, že tam zůstanu do večera.

A tak jsem tam zůstala do večera.

Po šestý =M= volal, jestli už jsem doma, že jde pozdě na to rande a nestihne vzít psy. Já jsem řekla, že doma nejsem, on řekl "tak to teda byli naposledy se mnou v půl třetí jo?", já jsem řekla, že asi jo, on řek, že už má zpoždění půl hodiny a když vezme ještě psy, už tam vlastně ani nemusí chodit a poděkoval mi za hezkej večer.
Buch.

Samozřejmě jsem mu obratem volala zpátky, protože mi to bylo líto. Koukla jsem na nejbližší vlak a začala se vypravovat na cestu domů. =M=ovi jsem řekla, ať na psy prdí, že to ještě vydržej a že je vezmu.

Pak jsem s ale trochu naštvala. A víte proč? Protože kolikrát se toto stalo mně? Jo, jasně, snad nikdy se to nestalo přesně tak, že bych někam nemohla jít, protože on nebyl doma, to asi ne. Ale kolikrát jsme měli něco domluvenýho a já na něj čekala a kde nic tu nic? No... naposledy tuto sobotu a přišla bych ještě na milion dalších případů. A dělala jsem někdy takový scény? Nedělala. Já jsem si prostě zvykla.
Takže — líto mi to sice bylo, ale kdyby doma došlo k nějakým výčitkám, řekla bych mu, že aspoň konečně vidí, proč a jak jsem někdy naštvaná já, když nedodrží, co jsme si domluvili.

Jenže my se nikdy nehádáme, žejo. Takže já jsem se doma omluvila, že jsem nedorazila včas, ale zároveň jsem mu vynadala za ten jeho blbej mobil, protože jsem mu psala ještě někdy ve dvě, že přijedu až večer. Telefon byl ale doma v nabíječce, což já jsem nevěděla, žejo. Nakonec vlastně nikdo nebyl naštvanej, nikdo nebyl dotčenej, všechno dobře dopadlo. A tak jsem mohla uklidnit maminku, která mě starostlivě propouštěla domů se slovy "a dej mi vědět, jestli jsi nedostala vyhazov na chodbu..."

Komentáře

to máš jak ten můj trouba, co mi včera v noci psal, že dneska dopoledne přijede, a dneska odpoledne psal, že vlastně nepřijel.
zabit :)
doufám, žes na něj čekala ;)
tomu se rika ocekavani:) neco slibime, ale ocekavame, ze ten druhej nas vlastne zna a vi, ze to vlastne myslime jinak. kdyz predem tusis, ze dorazis o 5 hodin pozdejc nez slibis, rekni to rovnou, kdyz pak dorazis driv, nic se nedeje. mivala jsem s tim veeelikej problem...kdyz jsem pochopila, jaky to je z druhy strany, ohh jeee!
.. takze on byl v pul treti skutecne doma a ty jsi nastvana, ze tam nevydrzel cely odpoledne, protoze pocital s tim, ze se taky nekdy vratis?
eMKo, to snad někde píšu? :-o

kurvaaaaaaa
buď blbě čtete nebo blbě píšu. já nic neslíbila. nedohodli jsme se v kolik se má kdo vrátit. něco se řeklo a něco se předpokládalo. problém je v tom, že žádná dohoda a žádnej slib nebyly! ani z jedný strany, samozřejmě.

já netušila ,že přijedu pozdějc. chtěla jsem to vyřídit co nejrychlejc. když jsem zjistila, že to nepůjde, dala jsem vědět - což on mimochodem skoro nikdy neudělá.
já s tím problém nikdy nemám. tohle bylo snad poprvý. naopak se to stává každej tejden.

takže asi tak - a proto jsem byla naštvaná - chvíli, což asi dostatečně nevyplynulo - že zatímco já chápavě kývu, když on něco někam nestihne, já to udělám jednou a hned se dočkám naštvaný reakce.
stalo se to \"snad\" poprve? proc tedy pises, ze: \"On mávnul rukou,ž e mě zná, že tam zase zkejsnu.\", \"že mě M= zná a je mu jasný, že tam zůstanu do večera\"...? ze by mi neco uniklo;)?
protože když jedu domů, většinou zůstávám až do večera. nikdy se ovšem nestává, že řeknu, že přijedu v tolik a tolik hodin, a nepřijedu.
a \"snad\" poprvé píšu proto, že si nevzpomínámk, že by se mi to někdy stalo, nicméně je možný, že si to už nepamatuju.

naštval mě komentář eMKo. nesnášim, když mi někdo něco podsouvá. když někdo něco přečte napůl a pak mi vysvětluje, jak jsem blbá.

ale už jsem vychladla. :)
me nekdy trochu rozcili, kdyz ctu na internetu ty desne chytre lidi, co moralizujou, jak by veci mely bejt... a tak uz vetsinou nectu komentare... ehm, kecam, dost casto je ctu, jeste jsem se nepoucila:o) hezky dane, jane:o)
> naštval mě komentář eMKo...

Myslím, že zbytečně, protože z toho textu to tak vypadá. Přeci píšeš, že s těmi psy šel v půl třetí ven, ne? Vychází mi z toho, že ti vyhověl, a přišel domu dřív. Ale pak ještě potřeboval někam jít, tak už zase očekával, že se o to večer postaráš ty.
eMKo píše, že jsem byla naštvaná proto, že neseděl doma, zatímco já někde trajdám.
já píšu, že jsem byla naštvaná proto, že když je situace v 99,9% případů opačná, tak já nedělám scény, nejsem hysterka, řeknu si \"aha, fajn, no co se dá dělat\". jednou nedodržím něco, co se \"předpokládalo\" = něco, na čem jsme se vlastně nedomluvili, resp. domluvili dost nejasně a špatně, a dočkám se toho, že se =M= urazí a sekne mi telefonem - to byl předmět toho naštvání.

a proto mě pak naštval komentář eMKo - komentář člověka, kterej to hala bala přečte a pak mi něco podsouvá.


ale kua - o tom ten zápisek přece vůbec nebyl! byl o tom, jak spolu \"umíme komunikovat\", jak jsem se oba NA CHVILKU naštvali a jak to všechno dobře dopadlo. prakticky byl o ničem. akorát někdo začne ze mě dělat hovado a další přiitakává, aniž by ČETL (rozuměj - četl s porozumením = chápal, o čem to vlastně je).

achjo...
Jane, hlavu vzhuru, jsou i taci, co te chapou a vi, o co ti slo:o) Ja jsem to pochopila po prvnim precteni:o))

Mozna je to o rozdilnym chapani sveta muzi a zenami. Nepochopili te snad jen chlapi, ne? ;o)
hurá :).

ale jsem hrozná. štve mě, že se nechám takhle vytočit nějakým komentářem. neumim to brát s nadhledem :). asi chci, aby mě všichni chápali a chválili nebo co :D.
vždycky si myslim, že snesu i kritiku. a já jí snesu. ale nesnesu neoprávněnou kritiku. problém je, že mi jako neoprávněná přijde každá. asi jsem málo sebekritická.
Ja se omlouvam za vytoceni (clanecku jsem rozumel asi tak, jak to shrnul prispevecek 10 od Roberta).. a hezkej vikend!
díky za přání.
asi jste ale oba, pánové, nějak špatně četli :).

a omlouvám se, ale nemůžu si odpustit rýpnutí - slova jako článeček a příspěveček používáš normálně?
to je teď sakra nějaká nemoc s těma zdrobnělinama, ne? mně to zní jak sprostý slova...
Jo.. od te doby, co ma clovek decko a kolegy, kteri jsou na tom stejne...
no nic ve zlým.
doufám, že jednou taky nezblbnu.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz