Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
30. března 2007

Víte, co je novýho?

Na Andělu stojí megastan, ve kterým O`Neil prodává značkové zboží až za 80% jeho ceny.

Po tom, co pomazánkové máslo už nebude pomazánkovým máslem, možná ani slivovice nebude slivovicí.

Máme slibně nakročeno k vybudování evropské armády.

Ale hlavně!
Na světě už je prvních 1844 znaků mojí bakalářské práce! Pravdou je, že možná tak polovinu z nich tvoří slovo doplnit. Přesto je to slibný začátek a z celkových 30 stran minimálního rozsahu už mi chybí jen 29!!!!!

Komentáře

A jaký máš téma?
nevim, jestli to neni tajný :). obecně píšu něco o hospodářský obnově německa po druhý světový válce.
Jane, hlavne ted nepolevuj.. Ja napsala bakalarku behem asi 14 dnu (v opravdu velkym stresu) a nakonec jsem ji o jeden den nestihla odevzdat (krava na studijnim) a musela protahovat o jeden semestr:o/ Pis pis, at mas kazdy den aspon dve stranky:o)
jo... díky. to si musim opakovat každej den. chci to mít do patnáctýho dubna hotový. odevzdává se jednadvacátýho.
achjo...

musim to dodělat. prostě musim. jednak už se to nesmí dál táhnout - myslim školu. a druhak - musela bych stejně uzavřít index a ukončit studium, protože nemám ani jeden kredit. to znamená nejen školný, ale i sociálka a zdravotní - změnili pravidla a už by to za mě neplatili - konec statutu studenta.
do konce tohohle tejdne mám v plánu napsat první kapitolu. zejtra nebo ve středu mi přijdou ještě nějaký knížky, co jsem si koupila na amazonu, tak uvidim, jestli mi v něčem pomůžou, a vrhnu se na zbytek.

no a ještě se učit na státnice.
pánaboha!!! už aby to bylo za mnou.
ježiš, teď jsem se orosila! ne dubna... května!!!
márja, čtu to po sobě a najednou si uvědomuju, že to už jsou jen blbý dva tejdny :). kristovanoho, uplně se mi udělalo zle :).
No kdyz jsi to napsala o tom dubnu, tak jsem si rikala, ze teda nevim, jak to budes stihat...:o)) Jeste ze je to jen preklep... No tak kolik mas stranek?
Jestli Te to alespon zcasti uklidni - taky musim do 21.5. odevzdat praci, ovsem diplomku o min.80 stranach a zbyva mi jeste udelat 77 stran :P.
neuklidní :). je to děs.
ono když už to člověk začně psát, tak rozsah neni to hlavní. já mám pocit, že 60 stran zvládnu s přehledem, když tak koukám na to, co tam hodlám všechno mít.
xmarge, stále jednu :(.
musim přečíst ještě kus jedný knížky a vleče se to šnečím tempem. ale bez toho se nehnu. ale do konce týdne to chci napsat (jo, to jsem si řikala už minulej tejden a tejden předtim taky, kurva!).
Ahoj.
Tvoje stránky čtu už hezkejch pár měsíců (dokonce je mám i v oblíbených:)) a dneska jsem si řekla, že ti konečně napíšu. Narazila jsem na ně náhodou, když jsem hledala na netu něco o Slovanský knihovně a vyhledávač mi vyhodil tvůj příběh s průkazkou do zmíněné knihovny :) Jinak proč mě tvůj blog zaujal, kromě toho, že píšeš fakt hezky a vtipně, tak proto, že mám tu čest navštěvovat stejný vzdělávací INSTITUT jako ty:) Jsem teď ve třeťáku a měla bych teď právě taky dopisovat bakalářku, ale protože jsem člověk od přírody líný, tak jsem to vzdala dopředu a prodlužuju o rok. Nojo, co můžeš odložit na zítra, to odlož :) Tak moc držim palce!!!
vítej, nikito :)
a to nejen tady na deníčku, ale i v klubu lenochů. joooo... odložením o rok to začíná, viz já (doufám, že jsme spolu chodily na seminář).
poprvý jsem odložila, když jsem ve druháku v červnu zjistila, že mám za týden odevzdávat jakousi tezi :-oooo.
o rok později jsem jí už odevzdala, ale neprošla přes Smetanu :). to jsem zjistila, že teze se dá bez problému podat až v říjnu.
a pak jsem odložila, když se mi to v dubnu už nechtělo psát.
pozor na to! nepolevuj a napiš si to v předstihu, ať se nemusíš stresovat, jako já.

jo... a díky za komplimenty :).
To s tou tezí v druháku v červnu je pěknej podraz. Náš celej ročník to taky svorně zjistil až týden před termínem, čehož výsledkem bylo to, že takovejch 75% lidí odevzdalo něco, co vymyslelo asi za půl hodiny s tím, že to pak na začátku třeťáku půjde změnit. Samozřejmě, že nám pak Vykuk řekl, že to nejde. HA HA! Já jsem samozřejmě byla jedna z nich, takže po tom, co jsem přetrpěla celej semestr se SMETANOU :) a vypotila mu jakési expozé, jsem si řekla, že tohle fakt psát nebudu a odložila:) Další důvod byl taky to, že jsem se nebyla schopna donutit najít si vedoucího práce, nejdřív jsem to odkládala a pak mi bylo trapný jít za někym v lednu a říct mu, že nemám přečtenou ani stránku žádný literatury, ale že bych chtěla končit v červnu :)
nikito, já se uplně vidim :)))
taky mi to bylo trapný. nakonec o nic nešlo. vede mi to Konrád. odevzdala jsem mu loni v březnu první kapitolu. byla to sračka... neřek mi, že jsem hovado. jemně mi naznačil, že takhle ne, že to musim komplet předělat, že moje literatura je naprd, strávil se mnou přes hodinu v kabinetu, kde mi vymyslel strukturu práce a doporučil co číst a kde to vzít :). vyšla jsem od něj a připadala jsem si jako hvězda. až po pár dnech mi došlo, že mi vlastně řek, že musim odznova, že jsem mu odevzdala něco, co je totálně k ničemu.

to bylo před rokem. teď je duben a já už si měsíc řikám, že příští tejden už mu to pošlu. achjo...
navíc jsem změnila strukturu, takže už to neni podle doporučení. doufám, že mi neřekne, že to takhle nejde...
no, musim to letos dopsat...

na smetanu jsi chodila ale letos ne? já jsem o tom přemejšlela a lidi, co chodili se mnou, už maj všichni obhajobu za sebou :(. já chodila loni.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz