Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
7. května 2007

Pískomil: fotostory

Pískomil má u nás zatim jméno Pískáč. Pokud zůstane, dostane kamaráda Myšona. Jen doufám, že se to vyřeší rychle, protože Pískáč má mezi nohama něco, co bych se nebála nazvat minivarlátky, a čim dřív se s novým kamarádem seznámí, tím líp.


Toto je předmětná spíž

spiz1

a takhle vypadá zevnitř (i se spižním vzkazem)

spiz2

Tady Pískáč pár dní bydlel

prepravka1

prepravka2

A tady je Pískáč

duch

Většina fotek, co jsem udělala, vypadá přesně takhle. Už z něj zbejvá jen duch, protože je děsně rychlej a furt někde lítá. Než zmáčknu spoušť, už je v prachu. Nejjednodušší to je, když jí, nebo je zvědavej.

pisk1

pisk2

pisk3Akorát mám strach o šmudliprda. Probudila se v něm duše lovce a je schopnej hodiny čučet před knihovnou. Ještě si zablokuje krční páteř. Takhle tam sedí a hledí od rána.

merlinkouka

Teď jsem ho zahnala do pelechu. Ale stejně nespí. Je nastraženej a je mi jasný, že jakmile se hnu, tak vystartuje a zase si tam dřepne.Tolik zprávy z domova a teď se jdu zase věnovat bakuli :).

Komentáře

supr klec :)
.. a supr zvířátko :-)
Pískáč vypadá skvěle, leč jeho původní bydliště nikoliv. To by si holčička měla uvědomit. Teď se má jistě úplně skvěle. Ještě kamaráda a bude to happy Pískáč. Tak snad mu to vyjde a zůstane s váma a holčička nebude mít další bláznivý nápady.
Jo a že psisko sleduje, to neřeš... kamarád si pořídil osmáky a jejich jezevčik je taky furt ze začátku pozoroval - už ho omrzeli.:)
taky věřim, že ho to omrzí. chvíli teda spal, ale teď tam zase dřepí, protože pískáč začal děla brajgl. rozhod se, že si udělá nový hnízdo. normálně, neni vůbec blbej. buduje ho ze sena jako noru, do který vede chodba - rulička od hajzláku. jako střechu si přitáh kus hlodavčí vaty z prvního patra :D. a furt chodí žrát... psali někde, že pískomilové se nepřežíraj, tak nevadí, když jim člověk chvíli dává víc, než se najde optimální dávku. ten náš je asi výjimka... zejtra nedostane nic, jenom nějaký ovoce nebo zeleninu. dneska sprdnul čtvrt měsíčku jabka, půlku kuličky hroznovýho vína, kus eidamu tak 2x1 cm a k tomu furt chodí na zrní do misky. zato na chleba se vyprd... to jsem zvědavá, jak si chce obrušovat hlodáky!
Naše přistěhovalá kočka si zezačátku brousila zuby na anduly v kleci, až po nich jednou skočila a shodila klec. Andulákům se ale naštěstí nic nestalo a kočeně pomohlo pár na výchovných, aby se polepšila. :) Šelma je šelma..
Šikovnej to chlapík - bude to asi kutil.;)

Hele, že mu chutná je jen dobře, to znamená, že je mu fajn.:)
Myši sou super, akorát bych jich potřeboval víc, aby mohli kočáni přepínat na různé kanály a necivěli furt jen na jeden program :)
můžu ti nabídnout pískáče. holčička o něj zdá se už nejeví zájem a my si ho bohužel nechat nemůžeme. merlin by to odnes. je z něj děsně nervní, celej den nespí a čučí na klec, dokonce ani nechce chodit ven :/. když na něj nedohlídnu, nezbaští ani žrádlo. když už se ukládá, myšon zaharaší v kleci a merlin už je zase na nohou, oči na šťopkách a čučí a čučí.

a to je obecná nabídka - nechcete ho někdo?
Však by si mohl zvyknout.. Náš pes (taky Merlin :D) zrovna tak nejdřív chodil pořád za kocourem a pak ho omrzel a teď už se na sebe ani nepodívaj.
no nevim. už je to od něděle a mám z něj pocit, že je na zhroucení. skoro nespí a je... divnej.
ja ti reseni nabizel :)
no, jsou spolu teď kluci na pivě. stačil by jeden telefonát...
ale ne! řekla jsem =M=ovi, že se klidně myšouna zbavim. ale nějakýmu hadovi ho nedám. musí se to vyřešit nějak jinak.
Pískáč vypadá jako dost malý, tak kolem 5 týdnů.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz