Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
16. května 2007

Kurva!

Místo krásnýho dlouhýho příspěvku bude tak akorát prd, protože zrovna, když jsem ho chtěla publikovat, bloguje mělo výpadek. Ach jo...


Skutečně — když se něco sere, posere se to najednou. Nejdřív přestalo fungovat tlačítko doleva, včera přestal fungovat síťovej adaptér. Po několikahodinový anabázi jsem ho koupila u tauera bez stovky za tři tisíce :(. Ach jo... kdybych zrovna nepsala bakuli, mohla jsem pár dní počka na levnější z Macsourcu nebo ho objednat někde za hranicema. To by se z toho jeden po...

Navíc jsem zjistila, že doplácim na svojí laxnost. Myslela jsem si, že v pohodičce do pátku dosmolim tu svojí prácičku a o víkendu na mě budou všude čekat s rozevřenou náručí, aby mi to svázali. Ouha... o víkendu nikde nepremávajů, takže to musim dopatlat dneska (zejtra jen zapracování připomínek od vedoucího), pokud to nechci nechávat na poslední chvíli na pondělí, což nechci. Stačí, že nebudu mít podepsaný teze, který se musej přivazovat k bakalářce, od garanta, jelikož tento je do pátku mimo ČR a v pondělí neučí, takže nejspíš neni ani ve škole. Co tohleto může znamenat pro osud mojí práce (i můj), nechci ani domejšlet. Snad jsou na fakultě normální lidi!!!!!

Komentáře

Taky adaptér? No potěš. Ten můj odešel cca před dvěma měsíci, našli jsme jej na netu za dva a něco, ale i tak mi to přišlo jako hnusná cena. Bobeš nakonec kuchnul ten rozbitej, něco řezal, pájel, lepil a od tý doby to funguje.
Jinak věřím, že ty normální lidi najdeš a všechno dobře dopadne :)
nj... ale čekala jsem to - ten adaptér. mám i pocit, že jsem na to dávala celkem pozor. ale holt stane se.
a to mi taky bylo řečeno, že stačí poposunout drát dovnitř. jenže kdo by to u nás doma montoval, žejo...
staří ostřílení blogeři - a krásné věčně mladé blogerky - už vědí že mají své příspěvky klofat do normálního ascii editoru (no dobrá, komu se hnusí notepad, má www.pspad.com), a odtamtud ho vylít přes schránku do příspěvkového okna bloguje. nemusí mít výpadek jen server, může zrovna zastávkovat i můj provider, nebo adaptér, a svět by byl ochuzen o moje písmenka.
jojo... já vim. jenže já to děsně nerada píšu někam jinam. nemám z toho ten deníčkovej pocit... prostě to nejde.
teď je svět kapitálně ochuzen. ale Macsource může bejt rád, protože jsem původně psala o tom, co všechno jsem si musela vyslechnut, když jsem si tam chtěla koupit ten drát.
Mady, jsem na tom uplne stejne!
Na bloguje.cz nevím, tam se mi sice podařilo si (možná?) založit blog, ale napsat článek... ani ťuk :-)). Nízký íqvé, asi. Na blog.cz byly velmi špatné zkušenosti, takže už jedině do poznámkovýho blogu a pak je to na jistotu.
A co se týče osudu tvojí práce - buď ráda, že je jakej je, já řešim diplomku a je to daleko horší... Už skoro nespim, klepou se mi nohy ruce a diplomka nikde :-(
je to samozřejmě poznámkový bloK a ne bloG. A už končím, dobrou noc, jdu se utápět ve výčitkách svědomí :-), co jsem dnes zase neudělala
No ja si zrovna koukam na sveho konzultanta na nejaky debilni konferenci na CT24, misto aby mi konzultoval na posledni chvili moji skvelou bakuli!:o) Na druhou stranu musim rict, ze jsem opravdu hrda na to, co se z ni nakonec stalo. Takze ted teda doufat, ze bude tak moc moc hodnej, na to treba koukne dnes vecer, rekne \"je to skvele, vytisknete to\" a zitra to dopadne! Jinak to budu muset udelat nekdy v pondeli, a to opravdu nevim kdy, protoze poprock nezastavis!
kdyz jsem byla na bloguje, vzdycky jsem to napsala do formulare a PRED PUBLIKOVANIM si to okopirovala - to by slo, ne? ;)

a co http://www.kniharstvi.biz/ ? vsude ctu spoustu inzeratu, kde vazou o vikendu...
jo... můj konzultant mi taky místo konzultování jen píše \"přípomínky vám zašlu co nejdříve na email\", nebo taky nepíše vůbec nic :). za dvě hoďky za nim razim, tak doufám, že mi neřekne něco strašnýho. trochu se děsim, co jim všem řeknu, až jim budu dávat podepisovat ty teze... ono to má bejt cosi, co se odevzdává rok před předpokládáným ukončením studia. takže áj to odevzdala v červnu 2005. nějak se to archivuje na sekretu. jenže mně to napoprvý neuznali, takže jsem odevzdávala v září znova a už ne přes sekretariát. tamtu verzi jsem samo dávno ztratila, takže jsem vytvořila novou podle šablony, která se teď na to udělala. mám tam ovšem ty starý původní data. doufám, že se v tom nikdo nebude moc pitvat.

v nejhorím halt vysolim dalších 9 litrů za zimní semestr a poklušu ke státnicím v zimě. co horšího se může stát. no ne?
eh...

quanti, to tak taky občas dělám. jenže když si to zkopíruju, tak nikdy výpadek neni. mě to pak uchlácholí a zapomínám na to. a při první příležitosti - buch! budu si to muset nějak zautomatizovat.

já jsem asi slepá, ale já ty víkendový nabídky nenacházim. ale peču na to. já to do pátku mít budu. dneska doladim bibliografický ponámky podle připomínek, odpoledne mi to =M= zformátuje a v pátek to někam odnesu.
můj vzorný bratr se zhrozil, že to ještě nemám hotový a že prej budu platit megapříplatky... tak stovka za výtisk neni takovej megapříplatek, navíc si asi neuvědomuje, že málokdo je tak vzornej jako on, aby to nes do tisku čtrnáct dní dopředu.
jojo... tím míň já, že :D.
Jo... já už si šetřim. :-(
Zverejnis na blogu neco vic z bakule? Tech par citaci znelo zajimave:-)
Jane - já taky trvám na tom, že jsem byla opatrná, a pevně věřím, že ty adaptéry jsou prostě šmejdy. Jinak jsem se při tom, co to manžel opravoval, přiučila aspoň spoustu nových slov, ani jsem netušila, že takové výrazy existují :-)
je to děs... jen počkejte, až napíšu další zápisek. ach jo :(

nevim, jestli na blogu chci něco takovýho zveřejňovat. ještě si zkazim svůj dlouhodobě budovaný image totální blbky.

možná po státnicích. ale jenom možná. do tý doby by to mohlo bejt i nebezpečný.
tady http://www.macshop.cz/kontakt/index.html mi tak pred mesicem rikal, ze ma nekolik jetych funkcnich adapteru za levnej peniz - kdyz jsem shanel jak opravit martincin - pes mu prezral kabel :)
treba je jeste ma
nojo... já už ten novej mám. potřebovala jsem ho hned.
Podle mých spolužáků ti to svážou non-stop v copy general na senovážným náměstí. Tak kdybys to náhodou nestihla... :)
no to aby na to ti spolužáci nedojeli...
já jsem tam volala. jenže oni nonstop jenom tisknou. na vázání to kamsi vozej a tam, co to vozej, nesměj zákazníci. tam prostě jen přijímaj to, co jim přivezou. když jsem se ptala na senováným náměstí, kdy bych jim měla přinýst podklady, aby mi to předali v pondělí dopoledne, tak mi řekli, že ve čtvrtek odpoledne!

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz