Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
18. května 2007

Je to ve vývoji...

Milý přátelé,

s bakalářkou je to na dobré cestě. Sice mi nakonec skutečně nezbyde nic jiného, než vázat až v pondělí, ale už to mám předjednáno a neměl by to být problém. Včera jsem se konzultanta ve škole nedočkala, a tak jsem na něj dneska číhala v Rytířské, jak mi bylo doporučeno na sekretariátě. Bylo mi to nanejvýš trapné, protože konzultant tam dneska skládal dizertační zkoušku. Jakmile jsem se to dozvěděla, rázem jsem mu odpustila, že včera nebyl ve škole a že mi dosud nedoručil svoje připomínky k mojí práci. Ono to nakonec ale bylo všechno ještě trochu jinak...

Byla jsem strašně ráda, že šel =M= do Rytířské nakonec se mnou. Bylo mi to totiž fakt strašně blbý, čekat na konzultanta v takovýhle situaci. Navíc zkouška, která by měla standardně trvat asi půl hodiny nebo tak nějak, se protáhla na dvě!!! hodiny. Už se slejzala komise na dalšího zkoušeného a konzultant pořád chudák vevnitř na potítku. A když se začala scházet i komise na ještě dalšího zkoušeného, otevřely se dveře a vyšla paní s omluvným úsměvem, že komise se se zekoušeným konzultantem dostala do žhavé diskuze a tak se jim to trochu protáhlo.
Jen aby to dopadlo dobře! modlila jsem se...

Po dvou hodinách vyšel konzultant rozzářený jako sluníčku. Vrhla jsem se k němu na schodech, požádala ho o podpis a sláva!
"Víte, že vám nejde mail? Já jsem se vám snažil už několikrát poslat své připomínky, i jsem vám psal, abyste včera nechodilo, ale maily se mi od vás vrací..."
Ježíšikriste!!!
Skutečně... když se má něco pos...t pos...e se to v tu nejnevhodnější chvíli!!!
"Zřiďte si mail třeba na seznamu a já vám to večer pošlu znova. Však to máte odevzdávat až v pondělí. To je ještě spousta času, já myslim, že to bude v pohodě."

Nojo... jenže já myslela, že budu mít volnej a odpočinkovej víkend — na dlouhou dobu poslední, protože teď budu muset šrotit na státnice.
Inu co se dá dělat.


"Nechceš odchytit i toho Vykoukala?" zeptal se mě =M=.
Ošívala jsem se...
"To bude blbý..."
"A to tu chceš čekat do bůhvíkdy, než skončej?" Vykoukal byl totiž předseda komise.
"Nebo to nechat na pondělí?"

Nechci. Odhodlala jsem se, když na vteřinu vyběh ze zkoušecí místnosti.
"Mohla bych Vás poprosit o tři podpisy na teze?"
"O jeden. Okopírujte si to. Kopie stačí." odověděl, podepsal, smál se na mě (nebo možná spíš na nešťastníka za mnou, kterej čekal hodinu a půl, než se konečně dostane na řadu.

Hurá!

Komentáře

Gratuluju k dopsání! Jinak už jsem ti to psala do nějakýho předchozího příspěvku, ale kdyby sis toho náhodou nevšimla, tak ještě jednou:) Spolužáci, kteří teď taky odevzdávají bakalářku říkali, že ti svážou v Copy general na Senovážném náměstí a maj tam otevřeno non-stop. Tak kdybys to nechtěla nechat až na pondělí, tak to můžeš zkusit tam:) Hodně štěstí ke státnicím!
jak jsem psala v komentáři u předchozího příspěvku - tisknou nonstop, ale nevážou :).
Aha. Tak to nic :)
hehe, tak jsme na tom velmi podobne... ja jsem dnes rano v osm sla tisknout, pak predjednane vazani a v pul jedenacte uz mam hotovo a temer prazdnou hlavu:o) ... i kdyz mi asi hrabe, protoze ted me zase pronasleduje utkvela predstava, ze jsem vytiskla spatnou verzi, vlozila to obracene, neco nepridala, pridala spatne dvd jako prilohu... a tak! ufufufuf!
jo, to chápu. já když seděla ve knihařství a čekala, tak pani řikala \"Vítková, P......á(to jako já), Novotná. ty teď pudou jedna za druhou.\" myšleno ty práce. když si to přebírala slečna vítková, tak jsem se modlila, ať se do toho podívá, protože jsem se bála, že svážou mě do jejích desek a jí do mejch. děs :). naštěstí to bylo no problemo.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz