Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
21. května 2007

Doporučuju dívat se na Dr. House!

Tenhle díl bude nejspíš o nemoci, kterou trpí Pedinka!

Komentáře

Dívám se ale nevím kdo je Pedinka:-)
Zuzineska: Pedinka je Madyiin (nebo =M=-úv?) pes.

Jane: myslíš díl 2x09, který dávají dneska na nově? Někteří divní tvorové už totiž mají skouknutou většinu třetí řady :)
rsc: jj divni tvorove nesnasej ten prasackej dabing:)
Huggi: na druhou řadu jsem koukal ve slovenštině, jazyky jako je angličtina mi bohužel nikdy moc nešly. Naštěstí se ale dají sehnat české nebo slovenské titulky :)
Dr. House je sentimentální ....... sr***a :)
jojo... myslim ten dnešní díl.
a já se na dr. house nedívám. jaksi mě to neupoutalo. ale nějak jsem přepínala a uslyšela jsem klíčové slovo -> cushing. tak jsem koukala :).
ale ani nevim, jak to nakonec dopadlo. přišel =M=, a když paní plakala oranžové slzy, tak jsem to vypla.
dr. house se mi libi - je nadherne arogantni :) asi jak ja :)
PiDiBi: tak to se těš na třetí řadu, tam s tím svým chováním docela narazí (i když právě to jeho chování se mi na něm líbí nejvíc). Zatím jsem to viděl asi do dílu 3x08, ale momentálně to vypadá, že možná půjde sedět jakožto drogový dealer (táhne se to přes spoustu dílů, takže není dobré přeskakovat). Policajti jsou asi mstiví nebo co a jednomu se nelíbilo, že mu nechal teploměr zapíchnutý v jisté části těla a schválně šel domů :)
[3] Já ti nevím, ale zrovna u House mi ten dabing přijde docela povedený. I když jsem celého House viděl v originále a kolikrát i bez titulků. Sice pak nevím, co že to mají za nemoc, ale to zas tak neva, hlavně, že to vždycky nějak přežijou...

It\'s never lupus!
Kde sa dajú zohnat slov.dabing na dr.house?Dakujem

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz