Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
24. května 2007

Můj stůl

Nalákala mě Charlotte, když psala, co má všechno na stole.
Moc toho neni. Kdybych to měla psát já, tak to bude post jak blázen. Proto jsem to radši vyfotila. Vyhlašuju tipovací soutěž. Schválně, co tam všechno najdete!

pred.jpg

Byl to prostě organizační i jinej bordel, kterej jsem neodklízela, když jsem měla jiný věci na práci (čti psala bakalářku). Teď se dostávám do další etapy (rozuměj učení na státnice, takže jsem si teda uklidila...

po.jpg

A taky mě inspirovala peťulka, když fotila, co jí čeká o svaťáku. Tak jsem si svoje učení taky vyfotila. Nutno říct, že na fotce, když je to všechno poskládaný, vypadá to mnohem líp, než když se učim a mám to roztahaný po rozloženým gauči.

uceni.jpg

Komentáře

toho učení nevypadá zas tak moc :)
Ale ta železná lišta nad stolem, to se mně líbí... to bych chtěl taky :(
nevypadá, viď? taky mě překvapilo, jak to vypadá příjemně, když je to složený. ale je toho kurevsky moc :/. ještě si sem chci vypsat okruhy a postupně si je odškrtávat, aby mě to motivovalo něco dělat, abych mohla každej den něco škrtnout.

lišta je fakt perfektní. k nezaplacení! nebejt jí, tak jsem už milion věcí ztratila. sice to tam vypadá trochu rozházeně, ale je to přehledný. proč si jí nepořídíš? je to dílo páru korun a neskutečně praktická záležitost.
ad lišta: no lišta problém není, ale ta zeď za stolem se už pořizuje hůř :-))

ad učení. Ale jestli je to historie, tak to snad ještě jde. Mě to vždycky bavilo... čte se to jako pohádka a pak se to jen musí převyprávět :-). Horší je když člověk něco musí pochopit. Pak je problém třeba i jedna řádka a zabere mi třeba i půl hodiny :)))
tak přemístit stůl :D.

jo, jako k pohádce se k tomu taky snažim přistupovat. ono se to možná nezdá, ale tu historii člověk taky musí pochopit. teda neni to nezbytně nutný, ale je to výrazně žádoucí. jinak člověk nemá šanci. musí se proniknout do těch vztahů, vědět proč kdo jak nejen že někdo něco udělal, ale i proč to udělal. a proto je lepší chápat postoje jednotlivejch zemí a hlavní směr jejich politiky. mnohý to usnadní. učit se to všechno nazpaměť, to je snad nemožný :). a hlavně by to neměl bejt cíl. oni to ty profesoři rychle poznaj, kdo to pochopil a kdo jen \"převypravuje\". tim nechci dělat bůhvíjak to mám těžký. ono každý má svoje. ale lidi z technickejch škol tohleto často nechápou. já bych zase mohla říct, že mi přijde jednodušší naučit se vzorec, a pak ho aplikovat, než se naučit \"převyprávět\" kupříkladu vývoj v sovětským bloku po druhý světový válce.

ono každý má svoje.
Já si myslím že to chápu :)) Mě i historie docela baví. Dokonce jsem z ní na technické škole dělal zkoušku za jeden semestr :)
Problém technických škol není ve vzorečcích, ale v důkazech :-) Vzorečky se učí na středních školách, na vysokých se pak dokazůjí, to je jiný mlíčko :))

Stůl už sem právě ode zdi přemýstil a teď mně to plně vyhovuje.
ale nemáš lištu. :P

ad škola - no vidíš. já nevim, že na vš je to o důkazech, a ty taky neznáš zákulisí studia mezinárodních vztahů :). prostě každý má svoje, no.
mě historie taky celkem baví. moderní historie. proto jsem se dala na tuhle školu. ale nalámat si to všechno do hlavy neni legrace.
každej den se motivuju tim, že ještě měsíc budu makat jako šroub, a pak už budu mít klid, až dokud budu chtít.
Stůl Mikeal, Ikea (od desíti do desíti) ;-). Mám ho doma taky, asi tři moji kamáradi ho mají stejně tak. Je tu někdo, kdo tenhle stůl nemá?
za litr, nekupto :). navíc mě nebaví prolejzat miliony krámů, když chci mít něco hned. u ikey si člověk vybere na weebu a jede.
a kdo z vás ho má vylepšenej o ten kontejner, hm? :)
Ten košík s dečkou je psí pelíšek?
to neni dečka. to je regulerní polštářek :).
takže jo. merlinův pelech.
ja vidim RExonu, balzam na rty v kelimku (z body basicu??), krem na ruce - tipuji od Avonu. ta zidle mi prijde povedoma - neni taky z IKEA? Tak kolik jsem toho trefila?:o))
všechno jsi trefila :). ale je to tak s bídou třetina :D. židle neni z ikey, je z jysku. ale myslim, že teď už tyhle v ikey prodávaj taky.
ja mam ted dost neobvyklej problem se statnicema... zacinam mit nejvetsi depku z toho, ze nevim, co si na sebe vezmu na statnice!
jo. to se u mě začíná projevovat taky. depku zatim nemám, ale chce to nějakou výpravu do krámů.
Nasel jsem stul z ikey:) taky jsem o nem uvazoval, je supr!

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz