Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
28. května 2007

Ťuk, ťuk

Vážení,
tak to vypadá, že ve středu k večeru si dovezu domů tohletoho drobečka :).

myska

myska2


No neni to slaďounká myšička?
Teď to jen zaklepat, aby se ještě něco nepodělalo...

Komentáře

???

jeden pískač nestačí?
a jeden osmák by stačil? pískáčové jsou ještě společenštější než osmáci. musej bejt aspoň po dvou. u osmáků čtu opakovaně totéž, tak mě překvapuje, že tě to překvapuje.
mě jen překvapuje, že po příspěvcích typu \"nechcete někdo pískače, u nás v žádném případě zůstat nemůže!\" se tu najednou dozvídám, že pořizujete druhého :o)

zvířat není nikdy dost, hlásím příbytek vodní želvy v naší domácnosti...
a proč hned tak útočně?
to je dobre, ze zustava, a sam by byt nemohl, ale taky se divim, ze tak najednou :)
jaký tak najednou? jsem myslím psala hned, že jestli si ho nikdo nevezme, pořídíme mu kámoše. a taky jsem myslím před časem psala, že merlin se uklidňuje, a tak si pískáče necháváme.

jestli ti to, p., znělo útočně, tak to se omlouvám. bylo to spíš překvapeně. mně se zase útoční zdálo to tvoje \"???\". něco jako \"zbláznila ses???\". ale nedám na první dojmy z internetové komunikace, tak taky nedávej. za něco takového bych přeci po nikom nevyjížděla. jen se odvykám dávat za každou větou smajla. už bez toho nejsem ani schopná napsat mail.

a propos, čteš osmáčí fórum? já jsem z tvejch příspěvků měla pocit, že to jsou takový polomyši a nic moc sranda (ale je fakt, že o nich moc nepíšeš), ale na tom fóru jsem zjistila, že to jsou zábavý a kamarádský zvířátka.
jsem to začala číst, páč je to i o pískáčích a bejvaj tam zajímavý postřehy.
no tak kdyz uz jsi ho nechtela dat chudakovi hadovi, tak je dobry ze bduete mit parecek - takhle tech mysi bude na krmeni vic :) voni se hodne mnozej :)
jsou to obě holky :P.
s osmákama je sranda, ale většinou to jsou zážitky, který se nedaj moc popsat, musej se zažít ;)
fórum nečtu, teď jsem se po roce dostala do osmáčí databáze a nestačila se divit, co se to vyklubalo z našich loňských mláďátek...

??? = a nějaký další podrobnosti?
3 věty jsou setsakramentsky málo...
no vida. tak díky za vyložení významu tří otazníků.

podrobnosti budou asi zejtra. nebo pozejtří. až podle toho, jak to s prckem dopadne.
v poslední době nemám čas psát. respektive bych ho i měla, jenže stačí se rozhlídnout po gauči na tu kupu státnicovejch krámů a totálně mě to paralyzuje.
dneska opět... do dvou hodin mi trvalo, než jsem se koncentrovala na učení (nutno teda podotknout, že do 12ti jsem tu měla kamarádku), a ve tři jsem do pěti usnula. takhle ty státnice neudělám nikdy...
jsem dneska chtěla dát dvě otázky, ale asi jsem si jako první neměla brát rusko 1917-41. to je pro mě jedna z nejblbějších otázek. horší už je jen vývoj sovětskýho bloku 1945-89 :/. achjooooo
už aby o bylo za mnou.
ahoj, už tě nejakou dobu čtu, ale ten tvuj poslední komentář mě dostal. 5. června dělám státnice z politologie a jsem na tom se stylem učení úplně stejně. Tak jen že mě potěšilo, že v tom nejsem sama. Ať ti to učení jde...
pátýho... no potěš. já naštěstí až 18. nebo 19.
no... zlom vaz.

já se furt uklidňuju tim, že neznám nikoho, koho by vyhodli a že já jsem rozhodně nikdy nepatřila mezi nejhorší, takže to nějak přece zvládnout musim.
uvidíme.
taky bych se tak chtela uklidňovat, ale u nás vyhazujou pravidelně tak půlku
Fuj, to je vošklivý!
noco... tak pujdem v září, ne? :D

teď se mi to řiká... ale až tam budu stát jako pako a oni mě budou dusit, já budu mlčet a oni řeknou, že jsem to neudělala, tak si pudu hodit mašli...
na to uklidnovani jsem nikde nenarazila (naopak), samozrejme je to fajn :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz