Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
2. června 2007

Chvilka partnerských intimností

"Kurva!" zahřímal =M= během našich intimních chvilek.
"On nás normálně pochcal!" To bylo na psa. Jak se k sobě s =M= přiblížíme, Merlin se nějak nabudí a začne předvádět kopulační pohyby. Tentokrát z něj i cosi vystříklo.
"Vždycky jsem se bál, aby mě nepokakal beránek, a nakonec mě pochcal pes!"
Nojo... bylo jasný, že další sblížení už nepřijde. Chytil mě záchvat smíchu a bylo vymalováno. Když mi dotčeně ukazoval mokrou nohu, propukla jsem jen v další řehot.
"Ale za to můžeš ty! Furt stříkáš na ty pískomily, když se rvou! On si asi myslel, že se perem, tak nás zkusil rozehnat!"
"A povedlo se mu to!" Vyrazila jsem ze sebe mezi jednotlivými smíchokřečemi.
Tak holt zase někdy příště, no.

Komentáře

:-D
merlin by chtěl taky babu! :D
Já vždycky přemejšlela, jak to ty páry, který maj psa pořád doma a v ložnici, dělaj. Nešlo mi to do hlavy. Máme známý, s kterýma jejich pes spí v posteli... jestli ho odeženou nebo co. Takže už je to jasný :-)
hele, je to složitý. Pedi si ničeho nevšímá, díkybohu. leží a spí. ale když si vzpomenu na naše \"poprvé\" s oběma psama doma... no, nedopadlo to. myslim, že jsem tu o tom taky psala. byla to docela legrace. stěhovali jsme se z ložnice do obejváku v naději, že daj přednost pohodlí postele... a ono ne.

jinak s námi psi spí taky v posteli. resp. u hlavy postele (máme jen matraci) jsou dva velký polštáře, na kterejch psi spěj. Pedi po posteli netouží, ale Merlin se čas od času do postele přesune.
Zajímavé... Nicméně, o prospěšnosti přítomnosti psa u sexu jsi mě nepřesvědčila :-) Asi by mi vadilo už jen to, kdyby na nás ten pes čuměl. Natož se nějak přibližoval! Kdepak, Putin zůstane tam, kde obvykle - buď v boudě na zahradě, nebo doma na chodbě :-). Manželství mi je příliš vzácný :-) I když je fakt, že když jsme někdy (třeba na návštěvě) spali se psem v jedný místnosti, mělo to svý kouzlo...
to jsem ani nechtěla. prospěšný to rozhodně neni!
jen neni jak se ho zbavit. když ho zavřem vedle, tak štěká, což je akorát horší. to ať radši čumí.
ale většinou je tma, tak to neřešíme :).

větší legrace to byla s mojim ex ještě doma v zatáčce. tam se chodilo koukat šest koček. a v 99% bylo denní světlo. takže v 99% nic nebylo, jelikož ON to nebyl schopen psychicky zvládnout :)).
Jejda... :-) kočky! To muselo stát zato! V takový konstelaci by byl ex brzo každej :).
No a jinak - ve tmě to není ono :-)

apropó - zkoušela jsem najít ten článek, nenašla jsem to... nějak je ten váš příběh pro mě zamotanej. Asi jste se neseznámili přes net, viď?
pošlu ti to na icq ;)
:-)ok
Je dobrej nápad mít někde napsaný to seznámení... i když jsem si vždycky myslela, že takový věci se nedaj zapomenout. Máme podobně tragikomický příhody - stolek v kavárně politej kafem, jak jsem se nervně pokoušela Kačovi naznačit, aby mě chytnul za ruku apod. :-) Budu to muset zapsat, zapomínat to nechci!

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz