Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
6. června 2007

Tak brácha udělal maturitu

Hurá. Máma psala, táta volal.

"A co ty? Jak se učíš?" ptal se táta.
"Ale jo... jak to jde."
"A co potom? Budeš bakalářka, jo?"
"No jo."
"A pak pudš dál, jo?"
"Se ještě uvidí, jak to dopadne."
"No to mámu akorát nasereš, jestli nepůjdeš dál. To si zas něco vyslechneme..."


A je to tady... Ale jestli tady někdo na něco s..., jsem to já. Jestli máma řekne slovo, řeknu jí, že ona to za mě studovat nebude. A víc se o tom nehodlám bavit. Tečka!

Komentáře

Na podobné poznámky se mi osvědčila metoda zaseklé gramofonové desky:) Donekonečna opakovat například: \"Je to můj život.\"
to se mám na co těšit.
no... přijímačky jsou v pátek. už mám naplánováno, že půjdu do zoo s kamarádem. sice až večer, ale dopoledne se budu učit, prostě se mi tam ty přijímačky nevejdou. nabitej program, no.
navíc od osmi ráno. jsem sebevrah??
ale vis jak bys je nasrala, kdybys ty prijimacky udelala a nesla studovat? :)
heh... to mě taky napadlo. trochu jsem si s tim pohrávala... ale já bych je neudělala. nejspíš. a kdybych je udělala, určitě bych na to šla. a to nechci.zas bych se plácala v něčem, co mě nebaví.
ale o tom už jsem tu psala.
Klid. Je jenom ještě nepřešel pocit, že vydírací fází něčeho dosáhnou :-P Co myslíš, že teď řeším já? Dostala jsem návrh na rígo a neuváženě doma prohlásila, že mi to za těch pět táců nestojí. Těch keců!
:))

ale stejně jsi šprtka Lauro :)
to bylo strachů a řečí o nedonošenci a teď tu máme návrh na rigorózní. chachá :)))nevim, jestli ej to u našich o vydírání. tátovi je to na 90% jedno. ten podle mě chápe, že je to můj život. a máma se bojí toho, že tu školu nakonec nedodělám a že se neuplatnim v životě a že si zkazim život... jsem zvědavá, jak to dopadne.
no jak, za rok se nad tim zasmejes :)
taky myslím, že o vzdělání zrovna dvakrát nejde :) a protože seš šikovná a vůbec všechno, tak se uchytíš, toho bych se nebála :)
a chápu, že nechceš studovat to, co tě neba :(
Che, máma by mě za bakaláře utrhala ručičky i nožičky :-) To je prostě nevděk :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz