Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
21. června 2007

Tak už asi můžu říct, že od státnic nemůžu spát. Tedy už druhou noc. Nevim čim to je. Něco ve mně zjevně šrotuje, ale netušim co. Nebo si to třeba jen moc beru a je to tim, že jsem byla skoro tři měsíce zvyklá na jinej režim.

Achjo...
Žijete tam někdo? Nechcete si povídat?
Jsem děsně nevypovídaná...

Komentáře

jsem tu :) ... vono kdyz se jeden cil zhrouti (docili) tak ono to nejak v cloveku prestane fungovat ... na dobry spani je dobry si najit dalsi cil a zacit se nervovat znova ...

Drzim palce.. a vim a o cem mluvim - ono to zase bude dobry ... a nez to bude v normalu uzivej si tech nespavych nocich - Praha po pulnoci je tak krasna - co my bychom za to dali tam byt zpet :)) a nebo se ozvi po icq
tak ve tři už jsem to přecijenom zalomila :)
ale někdy se třeba ozvu.

to mi neřikej, že to pro mě bylo tak zásadní, že teď v rámci katarze budu mít takovýhle problémky... to mě na sebe teda docela štve :).
a je to teda vůbec hrozný, že člověk si myslí, jak je v pohodě a má to těžce na háku, a pak ho takhle zradí podvědomí.
Nevypovídaná - Moc se nám líbilo, když v Goldonim říkala hrdinka: \"Já se musím vypovídat, měla bych přetlak\". Od té doby manželka občas hlásí, že \"má přetlak\" (= potřebuje se vypovídat).

Jo a po posledních státnicích jsem byl taky trošku přešlej. Čekal jsem, že to bude náročný a ono nic. Skoro mi přišlo líto, že ta příprava přišla vniveč.
v tom to možná taky je...
měla jsem takový štěstí na otázky, že kdybych věděla, že si vytáhnu to, nemusela jsem se vůbec učit. jak jsem psala, otázku z moderních dějin jsem se neučila vůbec a ty ČN/ČR vztahy jsem našla den před státnicema zahrabaný pod haldou papírů, takže už jsem si je jenom přečela.
radary... škoda mluvit.
no možná no.. ale kua, radši bych měla bejt ráda, že to dobře dopadlo, než nad tim špekulovat. horší je, že tomu podvědomí člověk jen těžko poroučí.
Ahojka, moc ti gratuluji k státnicím a teš si koukej užít léto:)
jinak bych prosila jednu info, kde jsi prosím tebe koupila to krásný tričko? hodilo by se mi na svatbua prosím o cenu dííííííkyyy moc :) Janka
děkuju :)

prosímtebe, je z CAčka :). cenu ale nevim... pět nebo šest set? ale možná taky jen 350... já toho kupovala víc a už si ty jednotlivý ceny fakt nepamatuju. ale nejvíc sázim na 450 :)
je to ale už delší dobu, tak pospíchej. ale měli ho tam ve víc barevnejch mutacích a naopak v černobílým bylo i víc věcí na výběr. ale jestli to nebude moc upjatá svatba, tak doporučuju promod (superkrásný nádherný barevný věcičky), nebo clockhouse (navšívit samostatně na příkopech, ne v rámci CA, tam toho tolik nemaj)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz