Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
22. června 2007

Opět!!!

se mi zdálo, že mám dítě...
To už není normální. Poslední dobou se mi to zdá strašně často. Buď to znamená, že dítě skutečně přijde, nebo... to znamená něco jinýho.
Odborníci na sny, není to třeba nová příležitost v životě? Štěstí? Peníze?

Tentokrát jsem to dítě dokonce ani neměla s =M=. Poprosila mě kamarádka, abych se jí stala náhradní matkou...
Ten sen měl mnoho rovin a těžko se držet jedné. Furt do děje vstupovaly nové a nové okolnosti a co platilo před chvílí, už najednou bylo úplně jinak.
No ale v zásadě jsem porodila dítě a byla jsem z toho strašně překvapená. Stejně jako v posledním snu, ve kterém mě pronásledovali feťáci, ani v tomhle snu jsem to totálně nečekala a neměla jsem pro dítě nic připraveného. Protože se narodilo předčasně, muselo ještě do inkubátoru a místo zavinovačky a dětských hadříků jsem ho obalila naší velkou červenou osuškou a bylo mi trochu stydno.
Z narozen mimina jsem byla velmi překvapená a chvíli i zhnusená, ale jak jsem ho viděla, začala jsem se rozplývat a prosila sestry, jestli bych si ho mohla pochovat.
Pak jsem volala mámě, aby přinesla nějakou starou zavinovačku a dětské oblečení, abysme to nebožátko zabalili do něčeho důstojnějšího, než je červenobílý ručník.

A pak vstoupili do děje pravý rodiče. Otec dítětě vypadal jako Joseph Fiennes (nebo jak se to píše) a byl boží. Byl to herec a natáčel pohádku na pražským hradě, kterej kvůli tomu přemalovali veselejšíma barvama. Máma byla ěnjaká blondýna, kterou jsem v životě neviděla, ale byla to kamarádka. Joseph Fiennes mi neustále děkoval za to krásný dítě (byla to holčička) a kamarádka se ptala, kdy jim jí dám. Když mi došlo, že se jí budu muset vzdát, rozbrečela jsem se a ptala se, jestli si jí můžu nechat ještě jednu noc. Kamarádka řekla, že ne, že by to potom bylo jenom horší. Což jsem uznala a dítě jí předala.
Ještě za bdělého stavu jsem pak řešilo, jak miminko dostat zpátky.

Achjo...
Doufám, že to znamená nějakou pozitivní životní změnu!!!

Komentáře

spis myslim, ze je ti v podstate lito, ze koncis skolu, a nevis, co bude dal :) sny \"nevesti\", nebo jen malokdy, ale to vidis skutecne to, co bude (ma to jenom nekdo), ale jsou takovym hlasem tveho podvedomi, takovym obraznym vyporadanim se s problemy beznyho zivota... ty se ted budes muset vzdat studentskyho zivota a je ti to podvedome lito, to je to dite :) ale to nic neznamena, myslim ze je to uplne normalni :)
Já jsem teda tak přeprcaná hormonama, že si ani netroufnu dumat, co by to mohlo znamenat, ale díky svému monotématickému myšlení v posledních několika měsících samozřejmě doufám, že...hehe :-)
To by mě taky moc zajímalo co to znamená.. mně se o tom, že mám dítě nebo že jsem těhotná zdá docela často. A to jsem si, prosím, naprosto jistá, že žádný dítě ještě pár let nechci.
Co se děje? dneska se všichni ptají na sny...
Jejda, co by to mělo znamenat? Prostě jsi těhotná, jen to možná ještě sama nevíš. ;)
Sharkane, nestraš!
Já? Tobě se zdá o dětech... ;)
hehehe... to je pravda :)
zatim ale nejvíc věřim Quanti
Mne uz se tolikrat od mych 17 let zdalo o tom, ze mam dite, jsem tehotna, rodim, atd. a stale nic... Tak bych se nebala:o)
Zajímavý mi tam přijde ten opakovaný prvek \"nepřipravenosti\" na miminko... Že by miminko už chtělo přijít a snaží se poukázat na \"něco, někoho\", co/kdo není připravený... :)
P.S. Mně se dnes zdálo o mé svatbě...
to mi tam právě taky přijde zajímavý. vždycky je to o tom, že to absolutně nečekám.
o svatbě se mi teda ještě nezdálo :) ještě toho trochu...

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz