Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
26. června 2007

Na rohu leželo deset zrmzlejch...

Včera mi psali, že prej dneska bude 18 stupňů. Tak jsem si na pochůzky po městě vzala dlouhý kalhoty a triko s dlouhým rukávem. A bylo mi akorát. Kalhoty bych možná zvládla i slabší.
Přesto jsem ale potkala tři (TŘI!!!!!) lidi v zimních kabátech!

Komentáře

To jako fakt?
Hehe, dobrý :)
Já se zas ráno zaradovala z ochlazení a vzala jsem si to nejtenčí tílko, co jsem našla, páč je mi teď stejně pořád horko.
zmrzlý nebo kabáty?
kabáty fakt.
jedna holka měla takový šedý sáčko do pasu ovšem zimní - z takový hodně hclupatý plstě. pak kluk - modrej kabát pod kolena - opět z takový tý plstě, ale už míň chlupatý (nevim, jak se tomu materiálu řiká), a pak pani v nejlepích letech - červenej kabát, kterýmu já řikám zinmí baloňák a máma paleto.
nevim, co šílej...
ja bych si ho skoro taky vzala ;)
no Quanti... dyť bylo vosumnáct! to už na jaře lidi skáčou do trenek :)
Já dneska potkaly dvě frajerky v zimním. :D I s šálou... Ach jo. :D
21.6. taky psali, že se má ochladit, tak jsem si vzala svetr, dlouhý kalhoty a tenisky. Pak samozřejmě bylo nejmíň třicet a já se celej den nesnesitelně pekla. Jako na potvoru jsem měla ten den zrovna tříhodinovou zkoušku, kdy jsem měla každou chvíli pocit, že omdlim. Celej den mi pak ještě zpříjemňovaly dotazy všech možných osob \"proč mám na sobě svetr, když je takové horko?\" Fajn den :)
Nikito, a pročs ho teda měla na sobě? Já bych si ho sundal.

Myslím, že na lidech venku je perfektně poznat, kdo je a kdo není z Prahy. Pražáci se totiž oblíkaj podle ročních období. A jelikož je léto, je úplně jedno, že je 18 stupňů, Pražák musí vyrazit v tričku, trenkách a sandálech. ;-)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz