Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
1. července 2007

Jak je to s tou kočkou? Jmenuje se Sofie.

Nebo taky Žofka, jak chcete. Jméno bylo dozajisté vybráno tak, aby korespondovalo s dalšími čičinami =M=ovy maminky — Klaudií a Julií. Pišta a Pirát tvoří onu výjimku potvrzující pravidlo.
No a to se taky dostávám k tomu, jak jsme k číče přišli. Hlídáme jí, protože =M=ova maminka se stěhuje a protože Julie se se Sofií nesnese, což je zajímavý, protože Julie (stejně jako Klaudie a narozdíl od Sofie — chápete) je kocour. Bude u nás do konce prázdnin.
Sofie je trochu chudák. Jako malá byla někde našlá a vzali si jí sousedi =M=aminky. Ti pak kamsi odjeli na delší dobu a =M=aminka ji nejdřív chodila krmit, a pak si jí vzala k sobě, a pak už byla zvyklá, tak si jí nechala. Nicméně po čase začala Julie Sofii napadat a to tak, že velmi a ošklivě. Sofie tak žila v =M=aminčině ložnici a společnost jí tu a tam dělali další kocouři z rodiny. Jakmile vyšla z ložnice byla ustrašená, protože se bála, odkud na ní Julie vlítne.
Teď se dohodlo, že si Sofii vezme =M=ova sestra, která si s =M=aminkou mění byt. Protože ale výměna je spojená s rekonstrukcí a kočky musí být pospolu v jedné místnosti, je Sofie u nás.
Je mi jí líto. Vždycky, když si na něco zvykne, tak se to změní. A u nás to bude zas tak. Dva měsíce je dlouhá doba. Zvykne si, a pak zas půjde pryč. No, snad to bude už naposled.

Sofie

A jak to probíhá se psama?
Asi tak:

Sofie

AKT:

Zlej kukuč

Sofie

Komentáře

velmi roztomilé, zvlášť fotka se psíkem
pěkná míca ... :-)
peknej pes, tak trochu modelka :)
to je vtipny, =M=aminka :))

Sofie je hezka :)
tak si kocicku nechte! ... a co mys?
mno... roztomilá míca to moc neni. ona má takovej zlej kukuč. nebo ne zlej, ale divokej. má trojuhelníkovou hlavu a drsňáckej vzhled. ale je moc hodná.

pes možná vypadá, ale při focení děsně trpí :).

Quanti - mám jí takhle i v mobilu :D

kočku si nechat nechci. myši máme, ne? :) když chcípně myš, tak myslim, že to nějak zvládnu. navíc vydrží tak dva, tři roky. kočka, to je zase děsnej závazek a takový zvíře, u kterýho bych si všechno děsně brala. fakt jí nechci.
myslim jako jak to zvlada mys, kdyz ma doma kocku?:o) ... ja jsem mela krasnyho kocourka, jenze bydli u ex... i kdyz je to ta nejmensi cena za svobodu (ehm), tak bych mozna kocicku chtela:o)
Jane: \"fakt jí nechci\" = za 2 měsíce už ji nebudete chtít vrátit :-)
doufám, že ne. máma má šest koček, tak snad vim, o čem mluvim. já jsem spíš na psy. kdyby nám dali hlídat šťěňátko, tak věřim, že už ho nikomu nevrátim :).
che... píšu ti mail.
aspoň teda doufám, že tobě :D.
jo jak to zvládá...
mno... myši zatim nic nevědi. kočku nechci podceňovat, juká na klece, zjišťuje, co to šramotí, ale zatim nevypadá, že by chtěla lovit.
včera mi lezla po psacím stole, odkud už je na knihovnu jenom skok (doslova), tak jsem myslela, že už to prubne, ale zatim nic.

ale musim pořídit nějakej hadr, kterým přikreju vršek velký klece. nedělám si iluze, jednou tam ta kočka vyskočí a bude se promenádovat, a jak to máme potažený tim pletivem, tak je to míty přidělaný drátkama, tak bych nerada, aby si tim prošpikovala nohu (já už jsem si o tom jednou málem vypíchla oko...).
mail, mě? Jestli jo tak mě ty jména tedy docela matou :-)

Já byl taky na psy.. vlčáky :) teda do té doby než se k nám zatoulalo jedno prcek bílé koťátko... od te doby už máme 4 kočky :)
já DOUFÁM, že tobě... ani po odpovědi si nejsem jistá :D, kejvni na mě sakra.

čtyři?? já myslela, že dvě! už se v tom ztrácim...
No pokud jsi psala me tak to je z domeny uz jasne, ze to jsem ja. Vic lidi oskliveho supa nema.
Kocky 4, ale 2 mam ja a 2 rodice
dobře, v tom případě jsem psala tobě.

s těma kočkama mě to uklidnilo. už jsem se lekla, že se ti množej dělením :)
To je tak krásná kočička!!!! Taky máme doma se psem jednu, jsou to úžasná zvířátka.. Ať vám dělá jen radost (a vy ji :).
Juj, jsem ale blbá čtenářka.. Omlouvám se.
Tak sem včera u rodičů chtěl vyfotit naší veteránku s myší, kterou zrovna přinesla, ale než sem vzal foťák tak myš už nebyla :-) Tak sem ji vyfotil jen jak se mazlí s psíkem...
http://www.osklivy-sup.cz/micabes.jpg

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz