Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
22. října 2007

Všichni blogovali o sexu

A já stála opodál.
Ano, možná stačilo si rovzpomenout na staré časy a publikovat nějakou tu pikantnost z naší andělské ložnice. Nebo zavzpomínat na nedávné časy a napsat o tom, jaký je sex v Barceloně po flašce vína a večeři o osmi chodech z nichž sedm má afrodisiakální účinky. Ale nic z toho mi jaksi nestálo za to. Nic z toho by se tu nevyjímalo.
Až dnes!

Až dnes jsme totiž potkali Adamma a až dnes nám Adamm vyprávěl story, která stojí za to zvěčnit. Která stojí za to. Eh... která prostě stojí!


Byli jednou jedni studenti a ti se nudili. Rozhodli se proto, že je čas na trochu vzrušení a to vzrušení sexuálního. Vyhlásili proto akci PTCW.
Ptáte se, co to znamená? — Paint The Campus White.
Pořád se ptáte, co to znamená? — Aaaa, modří už vědí... :), a ostatním prozradím, že šlo o to, onanovat v co největším počtu univerzitních budov. Ptala jsem se, kolik bylo v družstvu děvčat. Prý to bylo mužstvo. I to o něčem vypovídá.

Chlapci se zhostili svého úkolu s vervou. Existovala prý jakási mapička, kam byly zanášeny vybílené budovy. Každá budova byla také náležitě ohodnocena. Koleje byly samozřejmě ohodnoceny počtem bodů nejnižším. Následovaly fakulty. Různá specializovaná pracoviště už naopak přinášela painterům slušnou bodovou sumičku. Myslím, že na vrrcholu tabulky musela být rozhodně rektorova pracovna. Ovšem rektor se akce neúčastnil a nikdo jiný se do jeho pokojíčku zřejmě neprobojoval. Akce získala ohlas i v akademických kruzích po té, co se přihlášilo i pár doktorandů. Vše fungovalo jen na čestné slovo, ale podle Adamma vzali onanisti své poslání tak vážně, že si jistě nevymýšlel téměř nikdo.

Bohužel akce po čase vyšuměla (nebo vystříkla? nebo dostříkala?) a nepodařilo se mi už nikde na českém veřejném internetu najít její stopy. Škoda. Ale budiž to zachováno alespoň u mě na deníčku jako vzkaz a možná návod pro budoucí generace.Ovšem je vidět, jak rozdílně k této otázce přistupují děvčata a chlapci. Zatímco já jsem se v představách zabývala tím, jak to asi kluci museli mít těžké a kolikrát museli pindíka narychlo uklízet do bezpečí spodního prádla, =M= se zasnil a povídá:
"Tyjo, u vás to mohlo bejt fajn, ale představ si, že by to probíhalo na Karlovce! Ta je roztahaná po celý republice! Lékařská fakulta v Plzni, koleje v Mladý Boleslavi, bazén v Brandejse... ! To by byl národopis, panečku!"

Jo. Možná by vzrostl počet zapsaných volitelných předmětů typu B, čilišvá předmětů z jiných fakult, než je studentova mateřská. Studentíci by měli motivaci.
Neměla by tedy akademická obec akci PTCW oživit a podpořit?

Komentáře

Myslim, ze je to dobry napad a minimalne podporeni by nebylo k zahozeni...
jane, s dovolením tě přidám na seznam účastníků, historka je super a =m=ův dovětek je nejlepší! :-)
jako poseltvi budoucim generacim by to zrejme neobstalo:)
A kdo by dohlížel na fair play?:D
ok, dovoluji :D

Libore, proč ne?

Phere, já bych to dělat nechtěla...
I doktorandi se pridali, jo? Sry, ale tomu po zkusenostech ze sve univerzity (MU) neuverim.
taky si myslim, ze treba na moji fakulte na VUT by to neslo ...
nepletete si doktorandy s asistentama? u nás si dokážu živě představit, že by to šlo. vím minimálně o dvou, který by do toho šli na 100%.

ale bůhví, jak to blyo. jak jsem koupila, tak prodávám. znáte to. karel si přisadí tohle, franta tamto...

no, aj podla mna by to na nasej VS slo, ale naco vlastne to je dobre? to som skor rad, ze sa nic take nedeje, mam dost toho, co sa deje na internatoch.
Tedy, pořád přemýšlím, jestli se o téhle akci mám zmínit i u nás ve škole. Nakonec se bojím, že by se to mohlo chytit a jelikož jsme malá fakulta, určitě bych někoho z mých akčních spolužáků někde načapala a o to tedy opravdu nestojím. Ale každopádně nápad je to super, není nad studentské akce a tradice.

Věřím, že i spousta doktorandů by se zapojila, hlavně jeden, ketrý se na poslední oslavě narozenin sháněl po těch VESELÝCH cigaretách a tvrdě odmítal nabízené Startky.
megaLOL ;))) vraťte mě na vejšku TEĎ!!!
nějak Tě děvče došel dech
ale no tak... ještě to není ani měsíc.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz