Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
21. listopadu 2007

Tak vám na to blogování nějak nemám čas. Ne, že by nebyla chuť, nebo že by nebylo o čem. Kolikrát si řikám tak tohle musim napsat!, jako třeba tuhle, když =M= řikal, že by chtěl mít mojí fotku. To mi nějak nešlo do hlavy.
"A co bys s ní prosimtě dělal? Dal by sis jí na sponu?" =M= totiž nemá peněženku, jen sponu na peníze a navíc tvrdí, že fotografie kazí paměť.
"Ne na slipy!" smál se mi, zmeťour jeden.

Jenže prostě není kdy. Ráno tak tak stačím porychtovat travianí vesničku :D, pak celej den pracuju jako šroub, žejo... a večer už zvládám tak akorát čučet na televizi. Fakt že jo. Za ten den plnej psaní jsem tak vysátá, že to prostě už nejde.

Ale teď, teď se blíží výročí! Už to bude skoro měsíc, co jsem nic nenapsala, a to se mi zdá nějak děsně dlouho. Proto musim napsat aspoň to, že žiju, =M= taky žije, Merlin taky žije, i když jsme si mysleli, že má namále, naštěstí šlo jen o žaludeční problém, a Pedinka taky žije, i kdy mi dělá starosti její slepý očičko, který jí pořád slzí a navíc jí z vnitřní strany roste bradavička, která jí odchlypuje víčko od oční bulvy, takže se bojim, že za čas to oko nebude moct dovřít.
Takže máme veselo. Ani ty veterináře nestíháme.

Teď se ale chystáme na festival francouzskejch filmů a taky na rande se sousedem a jeho milou. Kocour jeden si ve třiceti našel dvaadvacetiletý kůzlátko! Tak jen doufám, že to bud fajn holka, abysme mohli společně vyrážet častěji. A ne jako ta brauzrova slečna, co se urazila, když jsem nepochopila ten jejich vtip...
To bylo tak:
Brauzr si vedle ní se svejma dvěma metrama stoup a povídá "Ona je Kačenka taková moje poloivička", tak jsem se usmála a řekla jsem, že jsem si všimla, že je taková maličká a že vedle něj vypadá roztomile. No ale už jsem to nezachránila, protože vtip byl v tom, že nejde o půlku na vejšku, ale o půlku váhově. Eh...
Jene už jsem byla v klatbě a slečna mě neměla ráda, což mě skutečně mrzelo. Ale čo sadá robiť. No a proto doufám, žer tahle slečna bude bez komplexů, že bude milá a hovorná a tak. Já budu radši mlčet, abych neřekla nic nevhodnýho.

Howgh.

Komentáře

No sláva, tvé psaní mě baví a to \"ticho\" zde už bylo opravdu příliš dlouhé. Tak ať je pejsková v pořádku, ať seznámení se sousedovou přítelkyní proběhne hladce a ať se ti daří sem psát častěji.

Mmch. se omlouvám, jsem lemra, ale pořád ještě máš u mě dárek :-)
jezis, a koho to mohlo urazit? teda jako proc? nejak asi nechapu...

doufam, ze se dobre vede v praci :) nekdy napis, jaky to je cely dny psat ;)
zrovna sme se o vas vcera bavili, ze nevime co s vama je, kdyz nepises ...
Vítej ve světě pracujících ;-) teď to bude už jen horší a horší...
allora: cheche... já už na to zapomněla! doufám, že je to něco šťavnatého!

Quanti: tak já to i docela chápu, resp. chápu, že když je to něčí slabina, tak se ho to dotkne. nicméně mě mrzí, že už nikdy nebyla šance to vyjasnit nebo tak něco.
jsme nějak nedomluvily to kafe, co?

PiDiBi: a co brácha? ten neinformuje? rozhodně ho vídám častějc než vás :).

Petr: to snad ne... aspoň teda ne, dokud mě neopustí pracovní nadšení. obvykle mi vydrží dva až tři měsíce, takže rezerva tam ještě je...

teď to čtu ještě jednou... Quanti, ta slečna měla komlex z toho, že je moc malá.
joaha! no dejme tomu... ale v tom pripade by mi prislo blby i to upozornovani na polovicku, kdyz to k tomu nutne privede pozornost...

nestihly jsme, no :)) ja se radsi ani nepripominala, jak jsi zaneprazdnena :)))
jen se připomeň. pondělky, úterky, pátky a víkendy zvládám.
Taky mi to nejdřív nedošlo, proč se ta slečna vlastně naštvala. Z tohohle jsem při podobném výškovém rozdílu nikdy komplexy neměla, jenom jsem se dost lekala, když jsem nás zahlídla v odrazu výkladní skříně a tak.
Povzbuď souseda ohledně věkovýho rozdílu. Že doporučuju :-).
O sponě na peníze jsem už slyšela (možná jsem ji i viděla...), ale neznám nikoho, kdo ji používá. To znamená, že kovový má někde po kapsách nebo má v nějakým pouzdře? A tu sponu s penězma v kapse? Rozhodně je to originální...
přesně tohle to znamená. kovový má v kapsičce na prezervativy (ta malá u džínů) a sponu v kapse.

předtim měl v kapse shluk bankovek. nějak mám pocit, že s tou sponou je to lepší. no a každopádně to líp vypadá.

kdy o tom tak přemejšlim, tak asi taky neznám nikoho, kdo by jí používal.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz