Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
13. prosince 2007

Když si minulý týden séfredaktorka polila bílý svetřík kafem a běhala po redakci, jestli někdo nemáme prací prášek nebo Vanish "skvrn a špíny se zbavíš", tak jsme jí svorně odpovídali, že nikoli. Běžně ho s sebou samozřejmě nosíme, ale dnes... jsme zapoměli.

Když pobíhala dnes a ptala se nás na lak na vlasy, vyhrkla naše kosmetická redaktorka. "Ježíš, zrovna dneska jsem ho zapomněla!"
Tentokrát si ale z šéfky legraci nedělala. Skutečně ho nosí. Leč dnes zůstal v koupelně zapomenut.
Inu... je divět, že naše kosmetická je žena na svém místě!

Komentáře

No jo, tak já bych kosmetickou redaktorku dělat nemohla. Jsem téměř akosmetická. Nedávno jsem omylem vlezla do Sephory. Bylo tam asi 20 nadrženejch prodavaček, tak jsem zase rychle vyběhla ven. Tady argument, že se jdu jenom kouknout, neobstojí :-).
já s sebou nosím jehnom lesk na rty, řasenku a rychlomakeup a ryhlhojič pupínků a hřeben. měla jsem pocit ,že je to fajn, ale dneska (přes firemním vánočním večírkem) jsem zjistilam že je tio jen zlomek toho, co by měla redaktorka (jakákoli) nosit
Připomnělo mi to jednu historku z kina. Kamarádka si před začátkem filmu mazala buransky ruce indulonou a nebylo divu, že jí tuba vyklouzla ztratila se v příšeří kinosálu. Takže nahlas zahlaholila: \"Nemáte někdo baterku?\"
A lidé ji poskytli stejnou odpovˇěď jako vy šéfredaktroce.
Asi bych nemohla dělat redaktorku. V kabelce nosím tak maximálně balzám na rty (protože mi praskaj) a bonbony. Jinak se mi tam valí knížka, flashka, sluchátka k mobilu a propiska. Asi bych se nad sebou měla zamyslet:o)
Ahoka Lidičky, nechtějte ani znát obsah mé kabelky. Najdete tam prostě od všeho, ale myslím, že by každá holka měla mít u sebe to nejzákladnější :))). Nejdřív mi to bylo cizí, ale díky jednáním s klienty jsem si rýchle zvykla:) Všem přeji krásné svátky, veselej novej rok a hlavně zdraví. Jinak se těším co budete mít pod stromečkem já asi pyžamo :)) ( doufám, že veselý ) Ahoj v příštím roce Janka

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz