Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
7. ledna 2008

To je mor,

ty řetězový maily, to je neskutečný. Nemám to ráda a nikomu to dál neposílám, takže u mě to spolehlivě končí. Ale rozčiluje mě to.

Pošli to okamžitě milionu lidem, jinak budeš mít 10 let smůlu. A. Louisová přerušila řetězec a místo dítěte se jí narodila opička. C. Burns síle tohoto dopisu nevěřil a do dvou dnů ho vyhodili z práce.

No to by mě omyli. Momentálně mi to vyhrožje, že jsem zapomněla na své přátele a 10 let budu mt problémy ve vztazích. Njn... Nevěřím na to, ale e to takový ošklivě vyděračský.

Nejvíc mě bavěj tylidi, co... "já to nikdy neposílám, ale tohle si musím, co kdyby to byla pravda!"
Já to prostě neposílám a basta fidli. Akorát teď jsem v rámci dobrých pracovních vztahů poslala kolegyni mail zpět, abych jí "prozářila" den, jak se v mailu psalo. To mi ostatně nic neudělá a ona je moc milá. Ale stejěn bych s těma mailama vraždila!

Komentáře

jak už kdysi předčítal šimek /či grossman, je to už nějaký čtvrtek/: pán který neuposlechl a dopisu se jen zpupně chechtal, uklouzl, a jestli se nezvedl leží tam dodnes.
a to jsem dnes potkal na fóru vážně míněný dotaz, že někomu přišel mail že vyhrál milión a že jen stačí nadiktovat osobní údaje.
o budoucnost lidstva se není třeba bát. rodí se stále noví idioti.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz