Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
10. února 2008

Stav uklizenosti v naší domácnosti

Já od travianu: "Ty nebudeš snídat?"
=M= rozčileně: "Já čekám, až sníš ty svý dva chleby, abych si měl svojí snídani na co dát!"

Komentáře

V takový situaci by Kač řek: máme málo talířů, musíme si koupit víc talířů! Máme strašně málo nádobí a musíme si koupit myčku! Che... :)
...a já mám někdy depresi, že máme doma bordel. teď vidím, že jsme na tom ještě dobře, hihihi :)
hehe, tak spatne na tom jsme s talirkama malokdy ;))) (a kdyz, tak teda ja zas pripravim snidani nejdriv Lvickovi! takova jsem vzorna partnerka! ...a krom toho nemivam hned po ranu hlad .))
Ňákej zhejčkanej, ne? Tak si snad něco umeju, nebo si vemu chleba do ruky :-P Kurnik, chlapi.
Claire, tak totéž jsem mu řekla :)

a jano, o málo talíříhch už jsem to od =M=a taky slyšela. ale řekla jsem mu, že přece nejsme hovada, že budem častějc mejt. tentokrát se nám to vymklo z ruky. myju totiž celej tejde, ale teď už se mi fakt nechtělo.
Na kolejích jsem měl uklizeno nejvíc. Měl jsem totíž hrnec jeden (na vaření i jídlo). A ten se musel dycky umít, aby se z něj dalo zase jíst. Takže jsem měl maximálně našpiněnej jeden kus nádobí. To byla krása...
Tyjo: umýt.
Pamatuju na to se slzou v oku... spolu jsme na koleji měli hrnec, cedník, skleničku, hrníček a dva talíře :). To byla paráda, umývat nádobí! Bylo v tom dost romantiky, ale nemohlo to tak zůstat věčně.
Mohli bychom se tady začít bavit a tím bychom vytvořili něco jako parazitování na cizím blogu... Nemá to už nějakej štěpnej anglickej název?
Můžeme dát nádobí do krabic a nechat ten jeden hrnek. Už máme stejně v kůlně dvě krabice s nádobím...
Já teda nevim kdo z nás tahá domů nový a nový hrnky...
To u nás taky bylo, když jsme bydleli v bytečku bez myčky, já se pak myčce bránila, nechtěla jí a teď jsem za ní fakt ráda! I tak už se mi ale stalo (když bylo po párty, kde jsme měli deset dospělých a pět dětí), že jsem nějak nestihla myčku večer zapnout a musela jsem použít zlatý český ručičky:o). Ten M j fakt ale lenoch! - asi jako můj mužík:o)!
lenoch, žejo :))

ale tak on se snaží. zase dělá jiný věci, to musim říct. krmí myš, dává psům prášky, občas hodí prádlo do pračky, pověsí, vyvenčí přes oběd, když nemůžu (a to to má přes půl hodiny, já jsem doma za 10min pěšky), a i to nádobí umyl, když jsem byla v neděli pryč. tohle je takový vypíchnutí úsměvný situace.
a když je potřeba vydrhnout koupelnu (dělá se nám tam plíseň), tak to je taky na něm. ani se nedohaduje, rovnu sám řekne, že už musí vyydrbat koupelnu. já bych to totiž dělat teda nechtěla.

ale k tomu se taky pojí story...
máme na tu plíseň nějaký chlorový prostředky, takže sradu jak v hradu. no a teď naposled začal po tom úklidu pokašlávat. víte, co jsem se dozvěděla? že má poleptaný sliznice! (oči vsloup). teď to o těch sliznicích slyším každou chvíli. před pár dnama mu zaskočilo pi večeři a hned povídá: \"nojo... poleptaný sliznice, to je svinstvo...\"

hypochondr na entou :)
No jo, s muži je legrace. Co bychom si bez nich počaly.
Teda ale že by Kač umyl koupelnu, tak to ani v nejdivočejších snech. Je rád, že umeje sám sebe :).
Na jakém serveru hrajes?
na 9 :)

a od soboty taky na speedu.
Speed je vyloženě zvěrstvo :)
No vidíš, tak to musíš M líbat ruce, to můj mužík pověsí prádlo a opraví Lukáškovi rozbitá autíčka - na to je opravdu machr! :o/// No vidíš, když si kvůli tobě nechá i poleptat sliznici, máš vyhráno, holka, toho chlapa se drž:o))))!
na speedu? já taky...

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz