Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
22. února 2008

Včera večer mě =M= vyděsil

Ani ne tak tím, že ještě o půlnoci nebyl doma. Na to jsem si totiž zvykla. Ačkoli ten pán, co s ním byl na večeři vypadal seriózně (jakože třeba do deseti, chápete...). No ale prostě tím, že mi někdy v půl jedný řekl: "Přišel ti dopis." A prej hádej od koho.

Podle statusu obávanosti jsem se ptala na 02, spořku a finančák. Všechno se zamítavou reakcí. Přemýšlela jsem co ještě a...
"Ze školy? :-o"
Trefa...

Oblil mě pot, protože jsem stále nezaplatila školné (pssssst) a ani nehodlám. Ale víte, co mi chtěli? Zvou mě na promoci :-oo
Nechtělo se mi tam a bojovala jsem proti tomu. Pořád nejsem ještě úplně rozhodnutá. Ale vidim před sebou furt mámin obličej, když jsem jí řekla, že promoce ne... A navíc je to dobrá příležitost, jak seznámit naše a =M=aminku.

Rozmyslím se do konce měsíce. Pak budu muset natisknout pozvánky a zamluvit restauračku... Snad dostanu aspoň pořádný kytky!!!

Komentáře

to se mi libi. Btw, vis jak ja se pri prilezitosti promoce krasne prezrala v Ambiente? :)))
tak to ti přeju.
já budu zvát asi 15 lidí, takže to bych na to ambiente musela sto let vydělávat :D
na jakou adresu můžeme nechat květiny posílat? ;))
to mě zajímá, jakou restauraci vybereš, naši otravujou už teď, ať něco vyberu a zamluvim, že by pak (v červnu:-o) už nemuselo být místo:-/ a já vůbec nemám tušení, kam jít
char: přece na mojí :D

terko, vyberu tu, kam chodíme rádi, známe se dobře s obsluhou a máme jí kousek od baráku. sice jsem furt přemýšlela o něčem nóbl, aby se to tam \"jako\" hodilo, ale radši půjdu někam, kde to mám ráda.

http://www.alpadrino.cz/

je to pizzerka, ale jsou v jídle dost variabilní. mívaj týdenní večerní nabídky, kde jsou velmi zajímavý záležitosti, tak se tam chci domluvit na nějakým speciálním promočním jídelníčku.
Jane, ty a promoce? Co se stalo?? :o))

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz