Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
29. února 2008

Čtvrtek

Dneska byl den jako ze žurnálu. Myslím tím jako že opravdu dobrej. Proto ani nevím, proč jsem večer skoro se slzama v očích volala Kocourkovi a pak jsem dojatě visela očima na Číšníkovi. Chudák si musel myslet bůhvíco se mi stalo. I když... si to zse možná jen moc beru.


Můj dnešek vypadal jako den pravého workoholika. Ráno PR schůzka, pak letět do práce na další schůzku, mezitim vtěsnat rodiče, organizaci přišlých balíků s dary a nakonec komunikace se zmatenou píáristkou. A to je stále ještě jen dopoledne.

Oběd s holkama U Dačickýho, pak mazat zpátky, psát, psát a psát, pak mazat pro psy a pak na večerní akci. byla jsem na Bohemia Chips party, nebo jak se to jmenuje. Kdyby mi Pavlínka řekla, o co jde, nejspíš bych tam nešla. Myslela jsem, že jde o nějakou předpremiéru pro novináře a ona to byla akce pro "celebrity". A možná to mě znechutilo. Byla tam i Ivana Chýlková se synem a... Evidentně byli nejžádanějíma osobama večeru. Pořád pořád kolem nich lítaly blesky, skoro si nemohli povídat a sem tam zapózovali. Hyenismus v přímým přenosu. Na další takovou akci zase dlouho nechci...

No a pak ten telefonát. Šla jsem do škobrtlíku, ale tam byla nějaká akce. A tak jsem změnila směr do oblíbeného lokálu za oblíbeným Číšníkem. Trochu mě to tam vyvedlo z míry. Už včera teda... Byly jsme tam s Bobkem a z prsatý roztomilý blondýny se tam mohli posrat. Teda naštěstí ne ten Můj, ale ten druhej, co má navíc těhotnou ženu nebo přítelkyni. Nevim, nakolik jeho chování ještě nepřekračovalo hranici "zábavné" konverzace s hosty. To Číšník jí nepřekročí nikdy a to se mi na něm právě líbí.

No ale šla jsem. Myslela jsem, že mě tahle směna má ráda, ale asi jsem se spletla, nebo nevim. Pěišla jsem tam a řekla, že ty dvě místa hned u baru nechci, jestli jsou dvě místečka ještě někde jinde. A Číšník říká, že pro mě samozřejmě vždycky. Ale musel odchvátat a Slečna, co s ním má vždycky směnu, koukala do počítače na volný místa a tvářila se bezradně, že jako neví, kam mě uložit. Do toho přišel Číšník. "Já mám pro slečnu spoustu volnejch stolků dole."
"Ale já ne." opáčila Slečna. Číšník se na mě podíval, vzal jídeláky a vykročil: "Můžeme?"
A já šla s očima bitýho psa a zkroušená, i dkyž jsem ani nevěděla z čeho.
"Dneska vás schovám sem." a usadil mě ke stolu za rohem od všech ostatních.
Když pak Kocourkovi o 15 minut později nabíd přesně to, na co jsem věděla, že bude mít ten večer chuť, pochopila jsem (už po stopadesáté), že Číšník je prostě profesionál.

Měli by mu tam denně líbat ruce za to, že pracuje zrovna v jejich podniku.

Komentáře

Ňam, portské :)
Ahojka zajímal by mně prosím výše uveděná restaurace s adresou ráda bych tam zašla :)))
Jinak mně tyhle večírky docela baví, až na to, že já většinou bavím všechny okolo, protože se mi vždy stane docela pěknej trapas, ale alespoň mám zážitky do důchodu:)) ( jestli si to budu pamatovat, asi bych si je měla začít psát) Ahoj a pěkný den, ikdyž začíná opět zima:((
To by me zajimalo kam mi zmizel prispevek:((, Chtela jsme vedet kde se nachazi zminovana restaurace:)) Jinak me docela tyto vecirky bavi da se tam zazit dost srandy ( vetsinou se mi stane peknej trapas, alespon je na vzpominat :))
ahoj Janko,

to víš... a ty mi tam budeš lovit toho Mého :)
k tomu cvičení - ještě jsem tam samzřejmě nebyla :/. ale až tam zajdu, dám sem hlášku.
stay tuned
neboj nebudu lovit:))
je pravda, že mám taky takovou jednu ne vlastně dvě restaurace ( někdy mám pocit , že už jsem jejich inventář ) a v každé jednoho opravdu pěkného ( hlavně zadek :))) a co je hlavní milého a ochotného číšníka, který je vždy milý, vždycky má pro mně úsměv či nějakou lichotku. Teda teď, když to píšu já tam snad chodím opravdu jen kvuli nim :))). S cvičením dej vědít taky bych tam zašla zatím ahoj jdu navštívit \"mého\" číšníka
I vy pražáci, s těma vašema kafírnama :-)
Už jsem dlouho nikde nebyla. Budu to muset napravit - a číšníci nejsou prioritou.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz