Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
29. září 2004

jane :)

něco o mně
jane :)
menuju se jane :) celým ménem jane doe. rodiče byli při mojem narození natolik rozjařeni, že mi dali méno podle nějakýho románu. sem vymodlené dítě.

nenávidim práci. a to práci všeho druhu. ať už manuální dřinu, nebo psychické vypětí. na tohle téma se často dohaduju s maminkou, protože ta by mě už ráda zařadila do pracovního procesu. já se zařazovat nechci, páč porád ještě studuju. studuju velice prestižní a perspektivní obor na UK. teda ne, že bych si myslela, že je velice prestižní a perspektivní. ale řikali nám to kdysi na dni otevřených dveří a tak já to taky občas s oblibou řikám. přeci jenom...ono to tak hezky zní :).

mám ráda zwiřátka. zwiřátka ty němé tváře sou boží stvoření. asi proto nemám ráda zoo. a asi proto mám doma šest koček a psa.
nemám ráda pavouky. tuhle byl jeden na záchodě. ale já si ho všimla až uprostřed vykonávání činosti. tak sem tam tak seděla s gatěma staženýma dole, začínala mi bejt zima, ale já se nemohla hnout. když sem se pak přeci jen z hajzlíku vyplížila, zapomněla sem na epizodku při surfování po síti :). před spaním sem se šla podívat, jestli tam ten pavouk ještě sedí.
neseděl
celou noc sem nespala

sem flink. sem sobec. to je mi doma neustále připomínáno. jo...a sem flegmatik a to vždycky a všude. když u nás v domě jednou hořelo, rodiče i brácha byli z toho celý pryč. maminka sháněla kočky do houfu, táta vyhrabával peníze z tajnejch skrýší, brácha seděl, čučel a deprimoval ostatní řečma o tom, jak začíná cejtit kouř. já sem si šla vyčistit zuby (všichni budou psycho z toho, že jim hoří střecha nad hlavou. nebudu je ještě vydeptávat tim, že mi smrdí z pusy), vzala sem si občanku a ostatní doklady, seminárku do školy (patlala sem se s tim takovou dobu, tak to teď nelehne popelem), oblíkla se a šla. táta mě dole před panelákem urazil slovy: "tady všichni bojujou o holej život a ty se ještě stačíš namalovat"
nemalovala sem se. sem krásná od přírody :D

dyk co....nějak bylo, nějak bude :)

a to je moje heslo

Komentáře

Tak to valím voko..dobrý hlášky:) Pokračuj:))
hehe...to nejsou hlášky. to je můj život :)

co se týče toho ohně...faktem je, že když nám na dveře bušil příslušník hasičského sboru se slovy
"urychlete evakuaci"
a já sem slyšela takový ty hluboký vdechy a výdechy jakože má na sobě dýchycí masku, tak na mě trocha stresu padla. ale pak sem zkontrolovala situaci kukátkem a venku ani stopa kouře, takže sem srdnatě odložila namočenej kapesník, co maminka vnutila elý rodině coby filtr jedovatých splodin a s bobšou po boku sem srdnatě udělala svůj první evakuační krok :)
Možná je to život, ale moc hezky popsanej. :-)

Vydržel bych tě poslouchat celý hodiny, než bych tě zaškrtil pro tu hromadu hezkých nesmyslů. Snad žádnej deníček jsem neadoptoval tak rychle jako ten tvůj. Ještě si to s Adamem vyřídím, že mi tě tajil skoro půl dne.
:)

když už sme u těch hezkejch nesmyslů...můžeš si za to sám.
už ani nevim, co sem to zase jednou hledala na netu, ale každopádně sem narazila na někoho, kdo hledá dívku z busu do brna. začetla sem se a líbilo se mi to. tak sem začala číst den za dnem, až sem se rozhodla do toho taky praštit.
ale ví bůh, jestli vůbec někdo ví, jak dlouho mi to vydrží. kromě toho, že sem konzervativní mám ještě jednu (ale to už fakt poslední :D)chybu a to, že nedokážu dlouho dělat věci pravidelně.
ze zábavy se stane povinnost a je to svazující a čím dál víc otravující a.....prostě klecovitý.
a na tohle už u mě dojely podstatnější věci než psaní exhibicionistickýho deníčku.

a ty znáš adama? tak ho při tom vyřizování ode mě pozdravuj. musim si ho náležitě vážit jakožto mojeho prvního přispěvatele :)
Jane, Adama/Adbara znám, ;-) párkrát jsem s ním vyběhnul. Pokloním se mu za tebe až k zemi.

Ale doufám, že s tím psaním nesekneš dřív, než ti ukážu, kam chodím za Karolinem na Lavazzu. A že seš žirafa? Aspoň budu mít ke komu vzhlížet. :-)
ok. sem v očekávání věcí příštích :D
mmj nevim, jestli přímo žirafa, měřim tolik co průměrný evropský muž. možná na tom tvoje =m=aličkost tak zle neni.
Jako by se nikdo nechtěl prohlásit za průměrného muže. :-( Našel jsem průměrnou výšku osmiletých dívek, odhad průměrné výšky muže v roce 4000 (má to být zhruba 38 cm), průměrnou výšku Pygmejů, dokonce i průměrnou výšku evropského muže před deseti tisíci lety (byl o centimetr vyšší než já), výpočet výšky pachatele podle otisku jeho ucha, průměrnou výšku žiraf (ke kohoutku 3,30 m), a pak jsem to radši vzdal.

Holt k tobě budu vzhlížet, a pak si někde vyjednám masáž krku a ramen. :-)
tak já sem hledala taky a našla sem, že průměrný evropský muž má sex 2x týdně a ....asi budu průměrným evropským mužem :)))
no a taky že průměrný český muž má 177,8 cm a musim říct že to je evropský podprůměr
...nějak skutečně bylo a nějak rozhodně i bude :O) Máš recht! Ani oheň NATOm nic nezmění... Nezmění? Njn
..ty budeš složitý stvoření.. takovej životní oříšek.. he he
neni jmeno z romanu. To je jmeno ktere se dava neznamym (napr. najdou mrtvou zenu, nema zadnou dokumentaci, nevedi jeji jmeno...) tak nez na to jeji jmeno prijdou, rika se ji Jane Doe.
díky za poučení, ale já přece vim, co znamená jane/john doe. proto to používám. "jméno podle románu" se vztahovalo na moje pravý jméno - podle knížky, kterou maminka četla. a škoda, že četla, kdyby nečetla, mohla sem bejt kristina, což by se mi teda asi i líbilo víc.

ono to možná podle deníčku nevypadá, ale nejsem hlupec, co používá slova, jejichž význam nezná.
No, Jane, jedno lepší než druhý. :-) Už teď nevím, jestli když doma řeknou tvý jméno, myslej tebe nebo bráchu. Kdybys byla Kristýna, nevěděl bych, jestli myslej tebe, nebo bratrovi milou. ;-)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz