Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
29. září 2004

ukrajinci taky lidi I.

bylo mi čerstvých patnáct a tak sem překonala onu magickou hranici, kdy už provádění sexu není nezákonné. ne že by mě to jako k něčemu motivalo...nějaká ta pusa padla už předtim. ale tak nějak sem čekala, co se teď stane, když už sem "velká holka" :).
přijeli sme s našima z dovči a kde nic tu nic. čekala sem super zážitky a vono né. asi ta patnáctka nebude nijak převratnej věk.
ráda trávim čas na balkoně. kdybysme měli rodinnej dům, tak bych ho asi trávila na zahradě nebo na terase. ale že ho nemáme, tak ho trávim na balkoně, tím spíš když je hezky a paří sluníčko. člověk se vysvleče a může chytat bronz, kterej zatim nachytat nestačil. no a teda s timhle chytáním už je taky konec (ach taa nostalgie po starých dobrých časech) a to od tý doby, co se nám počet koček doma rozmnožil natolik, že nám z druhýho patra začaly padat balkonem dolu (no přehánim...spadla jedna. a přežila :) a tak se maminka jakožto milovnice koček rozhodla pro radikální řešení a balkon nechala zasklít komplet.

no ale zpátky do doby před lety.

sluila sem se na balkoně jako obvykle a rozhlížela se po tom kousku zeleně před barákem. fíha....byl tam fakt krásnej kluk do půli těla....ty svaly....ta postava....slint slint...
i v patnáctce se probouzej hormony :)

později sem zjistila, že budu mít ještě dlouho možnost prohlížet si ho před domem den co den, páč je to dělník z ukrajiny, co tam spolu s partou kolegů buduje nový chodníky.

tý vydo...ukrajinec. hmmmm....škoda že ne brit, fin, holanďan...to zní exoticky. ukrajinec spíš odpudivě. ale co...ukrajinci taky lidi. a jako se slovanem bych si s nim mohla i rozumět :).

prostě sem se rozhodla, že ho ulovim. šak už mi je taky patnáct no ne?

to lovení mi moc práce nedalo, protože mě první dokonce oslovil sám. byl super. milej, hodnej, hezkej, vysokej (což je pro mě taky měřítko, páč já sem jak žirafa).
tak nějak sme spolu začali chodit.
odbyla sem si s ním první opravdový líbání. když to přišlo, měla sem pusu otevřenou jak u zubaře :D.
odbyla sem si s nim první cucfleky.
stalo se mi to v neděli. vydali sme se spolu na procházku. já protože sem se bála prozrazení doma, sem řekla že du ven s Káčou (jak naivní ode mě). byla sem venku velý odpoledne, i celej večer no a skoro i celou noc. procházka se stala poněkud vášnivou.
dorazila sem domu, dala si sprchu a s blaženým úsměvem na rtech usla. ráno vstávám, protřu pírkem očka svá a du snídat. sedla sem si ke stolu a začala jíst. maminka na mě divně zírala a táta se zved do svojí hrozivé výšky 203cm. z té výšky se ke mně zase sklonil. teda ke mně...k mojemu krku.
"co to je???" zařval (v paneláku v půl sedmý ráno)
"co jako?"
"nedělej blbou!!!"
"?" dělám blbu, páč ještě spim a netušim vo co go
v tom se do toho vloží maminka
"dyť voná má cucfleky!!!"
aha...shit....co teď...
"s kyms to včera byla?"
"s káčou" opakuju verzi ze včera
"a to ti jako udělala káča jo???"
hmm...tak to byl blbej pokus :D shit

následuje dlouhej výklad o tom, jak se má kluk chovat a jak nemá a pokud se nechová tak jak má, ale chová tak jak nemá, tak potom má chování řeznickýho psa atd atd atd

ano maminko, ano tatínku — souhlasim se všim a radši mlčky

nakonec to máma korunovala slovy
"když už s někým chodíš, přijď nám ho taky ukázat, ať víme, s kým trávíš čas!"
no mami...se vykloň z okna. myslim, že z tohohle bys moc nadšená nebyla.

tak to byly moje první cucfleky, který sem pak strašně důležitě maskovala šátkem, kterej sem si strašně náhle potřebovala převazovat právě na holčičím WC ve škole a to právě ve chvíli, kdy tam bylo nejvíc plno.
holky už sou holt takový :)

Komentáře

Ahojky. taks em na tym uplne stejen jak ty.. s ukrajincama to tahlnu uz docela dlouhoa asou to fakt uplne supr kluci bez ketrych nejsu jedinej den.. ikdys nasi lidi nemaji moc radi ukrajince ale j anejsu rasista ani nic jinyho tak mi nevadi.
sou fakt moc super diky nim umim uz doscela dost dobre po ukrjajinsky a zanich bych je nevymenila.
tak se mej hezky a ahojik Luci. dystak mi muzes pisnout na e-mail Lucy.48@seznam.cz

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz