Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
13. června 2008

To mi teda řekněte, kdy vám dal naposledy někdo něco zadarmo...
Mně se poštestilo právě dneska, v pátek 13.

Byla jsem se známou na obědě u horolezců, když tu zkraje hodovního veselí koukáme... a po jejím talíři si špacíruje jakási píďalka :-o.
Známá nelenila a zavolala obshluhu: "Promiňte, ale mně tady cosi leze..." Obsluhující slečna lehce znervózněla a se slovy "Omlouvám se, to bude asi ze salátu," těstoviny odnela.

Za chvíli byl talíř zpátky, porce podle mě tatáž, ale v obloze místo alátu — rajčátka a papriky. He :).

Nu — a jak jsme se dostaly k žádosti o účet, přiběhla slečna s účtenkou, kterou předložila jen známé a prý že: "poprosím vás jenom o těch 45 kč za kafe, to ostatní je na nás."

:-o
Cože?

"To jako všechno?" ujistila jsem se, jelikož mi bylo divné, že by jídlo a pití odpustili i mně. Ale slečna kývla, jakože všechno.
Notybrďo!

Venku jsme si se známou notovaly, jak máme hned pěknej den a ocenily přístup obsluhy. Jako fakt... to už se jen tak nevidí. A nedá mi to nepřipomenout jeden už aspoň dva roky starý zážitek z Kolkovny. Podnik jakože megaúrovně, kam mě Brauzr nalákal na luxusní cheescake. Jenže zrovna tahle várka byla nechutná, protože se jim jaksi nerozpustil ztužovač a fakt se to nedalo jíst. Po pár soustech jsem pohřbila naději, že se to zlepší a dortík nedojedla. U slečny jsem ho reklamovala, ona přišla s tím, že tahle várka se skutečně nepovedla, ale přestože jsem vrátila až na pár soust celý zákusek, na účtě byl v plné ceně — 120 Kč.
Tak to na*ere...

A vida — lokálblok, taková místní lepší hospoda... ale narozdíl od hogofogo Kolkovny vědí, jak na to!

Komentáře

Tak to se v Pze moc nevidí. *palec nahoru* Vlastně ani nikde jinde. :))
Ahojka tak já mám něco podobného z minulého týdne. Restaurace Zlatý klas ( roh plzeňské a Radlické, Praha 5 ) k objednanému salátu byla přílohou bagetka :)) přinesli mi sice salátek, ale pekne plesnivý a na vece ( bagetka ) pekná plýseň nejméně 14 dní stará. Požádala jsem číšníka o vrácení ani se mi neomluvil a vše mi naúčtoval v plné výši. Alespoň vím kam na oběd nechodit:((Janka
tak to bych se teda hádala. něco, co jsem nesnědla kvůli plísni... to bych teda neaplatila ani omylem.
ale teda nevěřim, že by tak jasně plesnivou bagetu měli odvahu přinést na stůl.
Škoda jen, že já se hádat neumím, hádal se můj koleka z práce a bylo nám to jak se říká prd platný :(( Paradoxní mi přišlo, že to donesl a ani si toho nevšiml, ale taky musím říct , že za poslední půl rok co tam chodíme na oběd se zhoršila jak obsluha tak jídlo a to hlavně. prostě už tam nepudeme :((
K horolezcům také sem tam chodím na oběd, docela dobré, ale ta neprofesionalita někdy bije do očí.

Nedávno mi účtovali jídlo, které mi ani nedonesli, příp. donesli jídlo, které jsem si neobjednal,...

Mám to ale \"za rohem\", tak je toleruji už vzhledem k tomu, že tam je vždy volno.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz