Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
18. prosince 2008

In love with London

Co nového? Stále nic. A proto taky už moc nepíšu.
O víkendu se ale dělo. Vyrazila jsem s kamarádama do Londýna. Původně to byla taková hurá akce a vlastně u toho i zůstalo. Před půl rokem jsme vyrazili do hospody, někdo kváknul, že skyeurope má zrovna levný letenky a bylo.

Razili jsme v době, kdy se nám to nikomu úplně nehodilo. Plno práce, předvánoční hoňka, ale dobře to dopadlo. A musim říct, že přestože v pátek i v neděli nehorázně chcalo (lepší slovo pro ten stav fakt neni) a v neděli bylo typicky britsky zataženo, tak super.

Londýn je teda hnusný město. depresivní architektura, kromě Big Bena a pralamentu tam neni nad čím áchat. Přesto mě to město celkově nadchlo. Ani netuším čím. Lilo jako z konve, památky vesměs vypadaj líp na fotkách než ve skutečnosti, ale... je to kurva Londnýn :).

Přestože nás problémy provázely na každým kroku (od letiště, přes hotel až po obchody a lidi kolem), byl to totálně super výlet. Vrátila jsem se nadšená, o tisíce lehčí, ale v létě tam chci znova. A pořádně. A lépe. Radostněji.

Takže asi tak.

Jestli stáhnu fotky z fořáku, nějaký sem hodim.
Koupila jsem si tam luxusní kabát.
Che!

Jo! a už vim, že umim anglicky! Jako doopravdy.

Komentáře

tak aspon, že jste si to tam pořádně užili
a to ja si neodpustim. mela jsi aspon celou cestu v letadle spatne svedomi, kolik toho takovy rozmarny levny let zpusobi zivotnimu prostredi?
ale jinak je fajn, ze to bylo fajn :)
tak to jsem teda neměla. naopak jsem se rohodla, že rozmarně poletím klidně znova.
jé, taky bysme jeli, ale máme mimouše :-).

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz