Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
29. ledna 2009

Vážená moje milá a opět chudá čtenářská obci. Kdo by to byl řekl, že se z Petry stane Madlenka a z Madlenky, považte, šéfmadlenka! Musím přiznat, že mám ze sebe skoro až strach. Od léta, co jsem byla na kurzu kreslení, se mi totiždějí podivné věci.

Prý že čarodějka, řikala ta, co nás učila. Pomáhá lidem dosahovat toho, co si přejí. Od tý doby, co mi vysvětlila, jak to funguje, mám pocit, že je to snad i pravda. Něco si intenzivně přeju a ono to dopadne. Bohužel mám sklerózu. Co si nezapíšu, to si nezapamatuju, takže nemůžu uvést příklady z nedávné minulosti. Ale nevím o ničem, co bych si v posledním roce opravdu přála, a ono se to nesplnilo.

Možná taky funguje to, že jsem dítě štěstěny. A to já teda jsem, to jsem si mohla ověřit už mockrát.
A možná taky funguje ten zpropadenej osud.

Když jsem byla před šesti lety u kartářky, vyvěštila mi kdeco, včetně pana podnikatele. Vyvěštila mi taky, že školu udělám a neudělám. Část ukončim, ale pak přijde taková pracovní nabídka, že se na zbytek studování už nevrátím. Od tý doby, co jsem přestala studovat, si řikám, kde že je ta pracovní nabídka. Až mě napadlo, jestli bych jí neměla začít hledat, protože do školy se mi prostě nechce, chápete. A lup ho!

A možná, že jsem trochu blázen. Ale... Řikám si, že můžu určitě i trochu poděkovat Pedince, že mi to tam nahoře takhle parádně zařídila. Peďkatá... zařizuj dál!Už jste někdy četli tak zmatenej zápisek?
Pardon! Mám v hlavě víno a permoníka, snad mě to omlouvá ;)

Komentáře

nene! to je teda zápisek :)))
Vždyť to není zmatený!! Jen hltám..!!:)
Ve víně je pravda, takže se Ti pak líp píše, nezapomeň! To je dobře, že Ti všechno vychází. Vlastně je to úplně normální, jenže lidi na to už dávno nejsou zvyklí (ale za pár let zase budou muset být...). Já to mám taky tak, ale i v negativním smyslu, bohužel. Bohužel proto, že mám lidi celkem ráda, ale když mě někdo naštve nebo mi něco udělá, vždycky se mu pak stane něco hroznýho... ale to ne já, aspoň ne moc vědomě... A to mám v sobě teď jen česnečku a ani minimum promile :))).

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz