Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
30. ledna 2009

Jak člověk přichází o největší životní příležitosti...

Ve středu mi přiběhla bobek Andrea s očima navrch hlavy sdělit, že jde napůjčovat věci na focení. To by nebylo nic světobornýho. Jenže ona je šla napůjčovat do sexshopu.

Pořád nic světobornýho, řeknete si. Nojo. Jenže to byste nemohli byjt kudrlinkatá vyfintěná prsatá blondýna, co je ovšem zároveň velmi cudná!

Prý jestli jí nechci doprovodit, že to má kousínánek. Bohužel. Neměla jsem času nazbyt, a tak jsem minula zásadní životní příležitost — podívat se do živýho sexshopu!
Já tam totiž ještě nikdy nebyla, když nepočítám Lustgarden LUSTGARDEN, kde to ovšem vypadá spíš jako v příjemném babičkovském obchůdku.

Dneska při obědě mi to alespoň vyprávěla. Kdo jí nezná, nepochopí. Ale chudák Andrea mi s očima navrch hlavy (opět) sdělovala, jak to bylo divný, e se přiučila za jedno odpoledne víc, než za celej život.
"Třeba tam měli vajíčko. Chápeš... Jako pro ženskou. A dálkový ovládání... Pro chlapa! Chápeš to? Prostě si sedí u televize přepíná..."
"Takový domácí fitness, co? :D"

"Ta prodavačka o tom mluvila jako o zdravotních pomůckách, normálně! Prej to pomůže tomuhle, tamtomu, při inkontinenci, po porodu... No já nevěděla, kam s očima. Ona mi tohle řiká, kolem mě takový strašný věci a nd ní visela..." ztišila hlas do mikrošepotu, protože normálně šeptala celou dobu, "prdel! Normálně jenom prdel, chápeš?"

Andrea ač nevypadá, je velmi cudná dívka. Chápavě jsem tedy přikývla.
"No a pak jdu z obchodu, tašky narvaný věcma za třicet tisíc a u zastávky hned nějaký kluci, tak začali dělat hú húúú. Tak jsem je chtěla obejít a tam policajti! Ty, já se tak bála, že mě zastavěj... Tak jsem jim chtěla říct, žeto mám do práce..." popisovala dál ustaraným hlasem, "jenže pak jsem si uvědomila, že to by znělo ještě hůř!"

No prostě Bobek :). Každopádně jsem se po dlouhý době opět od srdce zasmála.

"Tak mi řekni, až to půjdeš vrátit, půjdu s tebou."
Bohužel už to vrátila včera, takže šance na rozšíření obzorů odplula vdál.

Komentáře

Pro ní to byl asi hororovej zážitek, ale já se náramně pobavila:-)))
byla jsem tam párkrát a nic to není :D takovej trochu jinej obchod, no ;)
taky myslim, že to nebude žádná hrůza. ale lepší jít tam anonymně, než si nechat doporučovat milion věcí :) pro mě teda aspoň.
jééžiš, tam by mě nikdo nedostal... v době, kdy jsem byla bez partnera, jsem pocítila potřebu tam něco zakoupit, ale ani to mě nedonutilo tam jít!!!
nebuď prudérní, jarmilko ;)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz