Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
15. února 2009

My taky neslavíme!

Valentýna s =M= neslavíme. Loni jsem si sama koupila kytku, náhodou samozřejmě. Večer jsem udělala nějaký dobroty a la tapas. Šli jsme do kina, pak na kafe, pak si =M= chtěl dát palačinku, tak jsem ho musela zastavit a prozradit mu, že doma se cosi nachystalo.
Doma ochutnal asi dvě věci a se slovy "hm, dobrý, jdu spát," šel spát.

Letos jsem taky necítila potřebu to nějak slavit. =M=ovi jsem koupila novou termokonvici, protože ta jeho stará nějak po Vánocích odešla. Ovšem ON... ON se překonal!

Nevím, nakolik jste dovtipní. Ale z indicií
 — vejde se to do obálky
 — je to pro nás oba
 — budem se spolu dívat, jak to mizí
jsem vskutku nepoznala, co to je.

Během sobotního venčení jsem získala ještě další nápovědy — budeme to zapalovat a je to balonek i drak. Víte, co to bylo??? Japonský lampion štěstí!!!

Chápete něco tak romantickýho? Mně to strašně překvapilo a potěšilo, ale došlo mi to až pozdějc. Takže jsem se s Bibi smluvila na kafe a pak jsme šly do kina... Trapas!

Po návratu z kina jsme v půl jedenáctý popsali lampion našema přáníma (vážná, romantická i vtipná), vzali jsme psa a sirky a šli to vypustit.

Jako... nepovedlo se to. Moc foukalo a navíc ten shit, co měl vzplanout věčným plamenem je sice kompletně očouzenej, nicméně nechyt ani po tom, co jsme vyplácali půl krabičky sirek. To ale nic nemění na tom, jak krásný to od =M= bylo! A nezkalí to ani fakt, že si tuhle záležitost vygůglil. Až přestane tolik vanout, půjdem to vypustit znova!

Komentáře

ahojky, my take thajske lucerny vypousteli na valentyna a narozdíl od vas se nam to povedlo.. shodou okolnosti jsme je koupili take na strankach www.lucerny.cz ale chce to opravdu bezvetri a hlavne.. sirky jsou napr.. mnohem lepsi je zapalovac..
jo a abych nezapomela, zazitek to nepopsatelne romanticky :o) dalsi budeme poustet na carodejnice.
jéé to je romantika... že bych se nechala inspirovat? .o)
romantika to je, ale lampion nám dodneška leží na stole :)
hoj, no ja bych spis rekl ze je to (ne)sikovnosti.. my poustime lucerny uz nejaky patek a je fakt ze jsem videl, ze nekteri to delaji uplne nesmyslne.. ale verim ze ho nakonec jednou vypustite .-)
dělali jsme to podle návodu ;). ale iluze o naší šikovnosti samozřejmě nemám. ono dost foukalo a my jsme do toho pouštění byli celý divý. podle mě šlo o souhru okolností, které byly vyloženě nepříznivé.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz