Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
31. března 2009

Prostě to tam je

Ráno jsem načůrala do skleničky a odpoledne to šla ukázat panu doktorovi. Šla jsem totiž na vstupní prohlídku do nové práce.

Když jsem hledala tu správnou ordinaci, vlezla jsem nejdřív na jakousi kolonoskopii. V noci se mi zdálo, že mi doktor prošetřuje i střeva a ptá se mě na pravidelnost stolice, takže jsem se začala trochu obávat. Nakonec se ale ukázalo, že mám jít ještě o pár pater výš.

Když jsem byla na vstupní prohlídce od bývalého zaměstnavatele, bylo to v rodinně vyhlížející vilce. Toto bylo v poměrně velkém komplexu jedné polikliniky, s recepcí jako kráva, design ve stylu (amerických) soukromých klinik.
Vypovídající...

Doktor mi nástup do práce schválil. Předtím mě ale prohmatal všude možně, prolustroval moje prsa (snad po deseti letech jsem musela být docela nahatá (do půlky těla) a řekl mi, že je na mě příjemný pohled. NE, že by mě tak obdivoval, nebo že by mu harašilo. Připravoval si oslí můstek pro to, že bych měla trochu zhubnout.

"No... a ta váha... Vy jste vysoká. A je na vás příjemný pohled."
"Jé, to děkuju!"
"Když se ale podívám na to číslo, tak to tam holt je, no. Není to akutní, ale zkuste něco zhubnout."

Jo. Řikám si to taky — není to akutní, ale chtělo by to. Zvlášť teď, když kolem mě běhaj vyhublý micinky. Ale jak to dopadne, to bůh suď. Stačí málo — jíst pravidelně zdravý netučný věci a nepřežírat se. Uvidím, nakolik mě nové prostředí motivuje. Dokud ale budem chodit na obědy do tý restauračky, co dělá ty luxusní noky, tak nevim nevim.

Komentáře

Jó na kolonoskopii? Tam jsem byl. To ti byla legrace jak mi to strkali do řitního otvoru.
ti nevim, jestli bych se u toho moc nasmála...
Možná bys úpěla jako já.
Doktor je tele. Mě teď dostal číšník v Arše, vstřebávala jsem spokojeně zážitky z jejich zážitkové kuchyně a on mi řekl, že je vidět, že mi u nich chutnalo - že se mi pěkně udělalz tvářičky :-)
já teď zkouším novou fintu - nežrat po šesté! Ráno si klidně dám něco sladkého nebo chlebíček... prostě se nějak neomezuji, ale po šesté už nic - maximálně zeleninu (ale zjistila jsem, že je lepší nic než zelenina :o)) - 2 kila dole za necelé dva týdny!!!
mám to jako ty - není to akutní, ale chtělo by to (obzlášť když je léto za humny)
Tak mě naštěstí váha od porodu pořád klesá... uvidíme, kam až :). Jím snad celkem zdravě, ale jsem schopná si dát pořádnej nášup a třeba včera jsem dostala chuť na jídlo tuším v půl jedenáctý v noci... Podle mě to jídlo z restaurací ti moc nepomůže, myslím, že bývá dost kalorický.
Lepší holka krev a mlíko, než když jí vyčuhují kosti všude, kde je to aspoň trochu možné... Nejdůležitější je, aby ses cítila v pohodě, a jestli je ti dobře i nezhubnuté, dlabej na to:-)
přiznejte se, kdo psal ten poslední sympatický koment?
Já ne, ale souhlasím s ním :). A taky je důležité, aby ses líbila \"Kocourkovi\" a je to v cajku :-).
já ne, mně už ty kosti čouhaj :) a můžu vám říct, že je to kolikrát i nepříjemný! :D najít tu správnou míru, to je kumšt :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz