Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
15. dubna 2009

Zavíráme krám

Zvažuju to už pár měsíců (asi tak dva). A už mě to nebaví, takže to rozseknu.

Psát na blog, kterej si může přečíst kdokoli, v době, kdy si lidi zřejmě začnou googlit moje jméno, to už neni sexy.

Deníček mám ráda a nesmažu ho. Ani nechci přestat uplně psát. Ale kua chci zase ten kousek soukromí, to útočiště, prostor, kde si můžu psát co chci o kom chci. Řešení?

Omezím přístupy na blog. Buď na heslo jen pro ty, který znám a před kterýma nemám problém cokoli psát, nebo něco, co navrhoval Kocourek a já už si to nepamatuju.

Každopádně kdo mě chcete dál číst (a neřikám, že budu psát čatějc než doteď) napište si o heslo.
Nevim, jak to funguje, jestli že možný psát autorovi, i když už je to zaheslovaný. Proto to ještě chvíli nechám takhle.
Tak do dvou týdnů to ale strčím pod zámek a konec srandy.

Heslo dám jen těm, které budu schopná identifikovat. Tím se omlouvám všem anonymním a mlčícím, kteří mi zachovávali přízeň, přestože mlčky, ale doba je krutá a čo sa dá robiť.

Světlejším zítřkům zdar!

Komentáře

Proto jsem nikdy nepsal blog, začal bych jedině pokud bych tohle dopředu překousnul. Ale asi i tak by fungovala autocenzura.
Ale přimlouval bych se za variantu \"co navrhoval Kocourek a já už si to nepamatuju\", prijde me lepciiii :)
Nebyla to varianta, zakázat indexování bločku boty Googlu a Seznamu. Tedy by se stal nedohledatelným. Svým způsobem :)
Anonymní mlčící jen zírá. taky jsem musel utíkat z blogu, kde jsem měl velkou čtenářskou obec. Nakonec jsem to vyřešil tak, že na jiném systému jsem psal dále, a to, co jsem nechtěl aby většina lidí četla, hlavně nepřátelé, jsem zahesloval. Na stránce to vidět není, ale po přihlášení, registraci a mého schválení, pouze z určité ip adresy,se všechny články objeví.
další mlčky čtoucí ;-)
sama jsem zrušila před rokem svůj pětiletý blog - ze stejného důvodu a možná i pro jiný další neméně důležitý důvod... tudíž naprosto chápu...
ja, ja, ja taky, prosim :)
:-o každopádně se hlásím o heslo ;)
Chci heslo! :-)
Další mlčící čtenář prosící o heslo. Zrovna experimentuju s wordpressem, kde jde dát heslo jen na některé příspěvky.
ja bych, prosim, take chtela!
Holandsko Te zere a chce heslo!;)
ad Radek, zřejmě to byla tahle varianta. ale šéfové znaj adresu a nestojim o to, aby si to tu četli. občas na ně potřebuju zanadávat a nejde to, no.

vám všem heslo ráda dám. tedy až na radky, jelikož jestli to není rady1, tak ho neznám. jinak sup jasně, happy si moc dobře pamatuju a tenisáka a loar taky. zas tak mlčící nejste :).
petulka, charlotte, janul, drunka a evinka - jasná páka, holky :)
loar - teď čtu pozorněji - heslo jen na některé příspěvky, to zní sexy!

a taky si musim dát heslo na archiv. přece probůh nebudou mí nadřízení, podřízení a čtenáři číst o tom, jaké nehody jsem utrpěla při sexu, nebo jak jsme s kocourkem poprvé TO v novém bytě... kua to nejde! to bych snad i poškozovala značku nového zaměstnavatele :D
já taky jáá taky :)
problém je s tím, chodit z práce na svůj blog - to se pak proflákne. kolem vlastního bložínku to chce našlapovat tiše jako medvěd.
nevim, nakolik se řadím do mlčící nebo hovořící menšiny, ale heslo bych si prosil též :-)
Achych ouvej, nějakou dobu jsem nezašla a taková změna, ráda jsem tě četla, ale velice chápu tvé rozhodnutí, Taky bych nerada aby se vedení dozvědělo co si u něm myslím :)).
Měj se pěkně Janka
PS : kam te´dka chodíš ke kadeřnici ?
Díky za skvělý blog. Velmi rád jsem se sem vracel. Patřil jsem k té \"mlčící většině\" (i když možná, že jsem jeden komentář kdysi napsal). Seznámil jsem se svojí (nyní již) manželkou ve stejný měsíc, jako Ty s =M=. Hrozně rád jsem porovnával to, co jste prožívali s tím, co jsme prožívali my. Už jsme vás ale \"předběhli\" a doma máme tříměsíční holčičku. Tím nic samozřejmě nenaznačuji, jen přeji hodně štěstí do budoucna.
škoda škoda no
škoda škoda no
Ja jsem taky jedna mlcici. Pro blizsi identifikaci jsem ta, co o tobe jednou psala
http://www.janedoe.cz...0_item.html A od te doby mi tvuj blog znacne prirostrl k srdci. Vracim se sem pravidelne, ackoli uz delsi dobu ziju mimo CR. Tvoje texty mi pripominaji mista, ktere jsem mela v Praze vzdycky rada, a tvoje zazitky, nazory a postrehy jsou mi hodne blizke. Jestli si to tu zaheslujes, bude se mi styskat.
Ahojky, doufam, ze i ke me se pripadne heslo dostane, pekne prosim ;-)
kurnik... vy mi nějak hrajete na city!!! tohle mi nedělejte kruci písek! jak to pak mám heslovat, když tu pofňukáváte za dveřma? :)
achjo...jak si to zasloužim já, když tě čtu snad 4 roky, ale asi jsem se nikdy nevyjádřila? :( bude se mi teda jako pěkně stejskat...
takýýý! :)
Já bych taky prosila, kdyby to šlo.

Nevím, jestli moje identifikace bude dostačující, ale kdysi jsem z tebe tahala rozumy ohledně přijímaček na tvoji alma mater:)
Taky bych ráda četla nadále. Jestli můžu, prosím o heslo ;-)
Tak to já teda chci heslo taky!

A Mravencovi k manželce i dceři gratuluju a slibuju, že s tím taky neco udělám. :-) Brzy.
Patřím mezi věrné mlčící čtenáře a moc ráda bych tě četla i dál, tak chci taky zkusit poprosit o heslo. Jestli si ho ale nezasloužím, tak to samozřejmě chápu :-)
Já jsem taky tichá návštěvnice, objevila jsem to tu sice teprve loni, ale přečetla jsem všechno do poslední tečky. Heslo nemámím, jen chci poděkovat. Hodně štěstí :)
Já bych ve čtení taky ráda pokračovala :)
ahoj:) jsem o tobe (Jane, pozn. autora komentare) dlouho neslysel a kdyz uz jsem se sem zase mkrnul, tak okna na petlici a dvere na zavoru. hmmm.. nevim, no:) Zkus to jako ten, co rekl: \"Az budes prilis slavny, zmen si jmeno..\" drive znamy jako Prince - nevzpomenu si na jmeno, ktere ted pouziva:)
Jako další spíše tichý návštěvník bych se přimlouval za zaheslování jen některých příspěvků :)
At uz to dopadne jakkoli, chci heslo!
no tak teď jsem s hrůzou zjistila, co to hodláš provést...Prosím také o heslíčko, jsem ta, co si s tebou asi 2x psala o psech...- nj, jsem holt ta mlčící většina :-(
marketka_st@seznam.cz Díky díky díky
Ahoj, neznáme se, ale pravidelně čtu Tvůj blog, ačkoliv nepřispívám komentáři... Takže by bylo fajn, kdyby jsi zaheslovala jen některé články. :-)
Ahojky. Taky jsem se na tenhle blog proklikala náhodou a mocinkrát už zabral na všelijaké nálady. I když se neznáme, prosím moc o heslo. Díky.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz