Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
14. října 2009

Rosteme jako z vody

Tak už máme tři kila, což je víc, než jednou tolik, co jsme měli, když jsme přišli domů. Paní doktorka nás opět moc pochválila a jsem v podezření, že nás má ráda. Já jí teda jo. Furt mám cuky pozvat jí na kafe, ale je mi to blbý.

Dneska to ovšem bylo evidentní!
Byli jsme v čekárně, ona vyběhla z ordinace, kde měla ještě kolegu, převlíkla se a kamsi mazala. Když se vracela, usmála se na nás "Tak vás koukám ještě stihnu!".

Než se převlíkla, asi se jí rozleželo v hlavě, že si nás chce užít bez kolegy, protože když vyšla z převlíkárny povídá "pojďte, já vás vezmu tady bokem, ať nemusíte dlouho čekat. jdete jenom na očkování, ne?"

Šli jsme jen na očkování, takže jsme se nechali odvést do komůrky s různejma přístrojema. Nakonec nás píchla přímo v ordinaci, protože tam doktor stejně nikoho neměl. Rozplývala se uplně a pamatovala si drobka celým jménem :). No... nedivim se ostatně, protože to, co mu =M= vymyslel, je dost zapamatovatelný.

Takže máme další injekci za sebou a teď snad bude nějakej čas pokoj.
Hurá! A zimě zdar!

Komentáře

škovy... :) Já už myslela, že jste od posledního příspěvku povili děcko :).
cheche... kdepak. na to je ještě čas. a tohle je lepší než mimino!
to sotva :)
Ahojky taky jsem nabyla dojmu, že máte mimčo :-DD, chtěla jsem se optat jak funguje cukrouš? osvědčil se chtěla bych ho pořídit našim k vánocům,ale nevím tak doufám ,že poradíš :-D
funguje báječně. ale nemáme koberce ani prahy. přes práh sám nepřejede. máme jen nízký přechodový lišty a ty zvládá. a na koberce nevim, no. nízkej vlas by snad měl zvládnout.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz