Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
10. listopadu 2004

wečer s webským

aneb já nejsem kurva

vykřikovala slečna u vedlejšího stolu v restauračce, kde trpěla =M=ova duše grafika.
(líbí se mi svérázní lidé a v tom ta restauračka byla supr, protože krom svéráznejch hostů měla i svérázno obsluhu. ale asi sem byla spokojená sama)

webský řekl, že už nějakej čas přemejšlí nad tim, že ho urazí moje oslovení "moje milá chudá čtenářská obci", protože prý někteří z obce nejsou chudí. on prý je bohatý duchem.
a aby to hned dokázal, navrhl

"a když už sme se tu takhle všichni sešli, co kdybysme ten večer 3x blogli?"

nu což. stejně sem celej den nedělala nic zásadnějšího, co by stálo za nějakej ten sračkopis.když sem =M= vyzvedla z práce...

"webský s náma chce jít na večeři"

"ó ká"

tak sme čekali na náměstí republiky a když se po mně začal =M= sápat a navrhoval udělat divadlo, došlo mi, že už se webský i se spolubydličem blíží.

jestli si webský myslíš, že sem tě viděla, tak to se pleteš, protože to byl zase jeden z těch večerů. kdy mi nešel přečíst pomalu ani jídelní lístek, a tak sem si dala to, co =M= a v palačinkárně pak zase to, co =M= a čaj k tomu, protože ten maj všude.

palačinkárna mě nadchla. vypadá jako archa noemova, asi že se menuje noe. ale obávám se, že se tam zrovna setkávala nějaká sekta, protože z kroužku podivně vypadajících osob sem tu a tam zaslechla slova jako osud, láska k bližnímu, a už nevimcoještě, nicméně mě to děsilo, protože u nás padaly slova jako medovník, žrát, pičoviny a tak.

tak mě začalo zajímat, co to tam maj ty lidi za sněm, a webský mě chtěl nutit trénovat asertivitu. no..chvilku sem si řikala, že to dokážu a dojdu se zeptat. ale čim víc do mě s jirkou ryli, tim víc sem se utvrzovala, že to radši bez týhle info přežiju.

samostatnej zápisek by moh bejt o jízdě s webským v autě. ale řeknu asi jen tolik, že už se nedivim, proč se =M= hned po nasednutí pásal a že webskýho auto asi chvílema dost trpí a taky už se nedivim, když sem u něj jednou četla, že se mu záhy po pořízení nějak rozsypalo.

a když sem jela domů do zatáčky, měl vlak 25minut zpoždění a =M= to přičítal osudu, že to jako proto, že sme dneska pořádně neměli chvilku pro sebe. asi sem ho taky rozněžnila, protože se mu vůbec nechělo jít (co blbneš...pusť mě, tady to bude nahánět to zpožděníííí) a na dobrou noc mi poslal romantickou sms.

že by to bylo únavou a zastřením mysli?

Komentáře

bodejt by auto netrpelo, kdyz v nem jelo najednou tolik lidi :)
Možná těma hvězdama. :-)
Ty vyzvedáváš =M= z práce, to jsi ale hodná holka!:o)
jasně tazinko :) o tom nepochybuj.
já si hlavně chci ušetřit to čekání, co by mě jinak čekalo, a ráda jezdim tramvají.
a náhodou zrovna k =M= do práce jede tramvaj hezkou cestou.
a pak...sem přece ta emancipovaná a soběstačná, takže...kde je problém? :)
Sápající se =M=? To zní, věru, zajímavě ;-))
nepadaly u vašeho stolu slova v opačném pořadí? ;OP (Pičoviny! Žrát medovník! :O)
All, nepleteš si "sápat" a "pásat"? :-)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz