Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
16. února 2010

Popojedem

Za další potřebuju co? No, šaty.
Ještě vlastně nevím, co chci. Jestli róbu z půjčovny, nebo si nechat ušít něco zajímavýho, nebo koupit nějakej ležérně elegantní úbor...
Jo... vlastně vim, co chci. Zhubnout! Plánuju 15 kilo, tak uvidíme, jak to dopadne. Od toho se to asi taky odvine, žejo :D.

V zásadě si ale svatbu představuju jako takovou luxusnější garden party, takže uplně nějaká princeznovská záležitost to zřejmě nebude. Ačkoli chci obejít nějaký ty salony a až se v tom člověk uvidí, tak asi vyměkne, no. Zvlášť když teď tučný nevěsty jihnou, jak je ta korzetová módy zeštihluje.

Nicméně jsem posbírala pár kousků, který mě něčím zaujaly, a uvítám vaše názory níže, případně ukázky, to se líbí vám ;)

”

”

”

”

”

”

”

”

”

”

”

”

”


Komentáře

jsou hezky (az na 1. - fakt ulet a 5. - moc velky retro), a ta fotka z Gossip Girl me dostala, ale musis brat v uvahu taky svoji postavu, i vysku, tam budes podle me hodne omezena ve vyberu a obavam se, ze nechat si saty usit bude opravdu draha sranda...
mně se hrozně líbí 3 a 7. V jednoduchosti je krása!!!
Ale uvidíš, že si nakonec vybereš úplně něco jiného!!!
já chtěla rukávky a splívavou sukni... a nakonec jsem měla korzet bez ramínek a širokou sukni s vlečkou :o)
prostě jak jsem se do toho oblíkla, tak jsem věděla, že to je to ONO! .o))
Naopak, usit je mnohem levnejsi nez pujcit!
mně se hrozně líbí 3 a poslední, ale uvidíš co ti nakonec sedne držim palec :-D
p: jako jednička se mi náhodou moc líbí. ale nevzala bych si je na sebe, no. šaty z GG se mi líbí moc, ale vim, že ty si na sebe nebudu moct vzít nikdy, ani kdybych zhubla 30kg, no.

jinak já to mlysim takhle - pokud bych chtěla nějakou svatební klasiku - jako že ty korzety, vlečky a takovýhle, tak si to půjčim. ušít bych si nechala něco normálního, co pak budu moct mít třeba na ples, nebo to ustřihnu a budou to letní šaty a takhle.

jinak velikost - mám teď 46, 44, podle toho co kde. a jako děsila jsem se, ale co jsem koukala po salonech, tak to neni problém. a navíc třeba zrovna ty korzetový šaty uberou i dvě, tři velikosti. takže to by pak byla jasná volba zřejmě. se obávám, že problém bude spíš výšky než šířka.
zatim mám teorii takovou, že prostě zhubnu. po šatech se půjdu podívat tak v květnu - to už budu vědět, jestli fakt hubnu, nebo ne a podle toho se zařídim, no. ale věřim tomu (si) :D.
jestli zhubnu těch 15 kilo, tak budu mít velikost 40 a to si myslim, že najdu no problem.
čoveče, to nějak neni můj šálek kávy
ty předposlední by ti myslím hrozně slušely.
myslíš? no, mně se tenhle typ dost líbí. což je patrný na tom, že trojky a GG jsou dost podobný modely :D. se akorát bojim toho výstřihu a za druhý - na to musim fakt zhubnout. by se mi jinak vzdouvalo těhotenský břicho :/
uvidíme, no.
jane, gratuluju k zasnoubení:o) Já jsem taky čerstvě zasnoubená (v prosinci), svatba taky na podzim (začátek října) a taky nemůžu z beremese a holek, co na stejnej termín, co mám já, maj už hotový i jmenovky na stůl:o)
.. a taky plánuju zhubnout do svatby 15 kilo a na šaty jít klidně až v květnu:o)
My máme zamluvenou jen obřadní síň, hospodu a fotografku (tu jsem zamlouvala jako první, to je jedna z věcí, na kterých mi na svatbě strašně záleží). Vymyšlený ale nehotový máme oznámení a vybrali jsme zlatníka, který nám bude dělat prsteny podle vlastního návrhu:o)
margorie, tak to mě oblažuje!
hlavně ty kila a ty šaty :D. já si řikám, že jestli zhubnu, budu mít mnohem větší výběr a jestli nezhubnu, stejně si budu muset nechat něco ušít, protože bych ve všem vypadala děsně.

jakou máš fotografku? já až včera zjistila, že je to další věc, co bych měla začít řešit. a vlastně uplně náhodou. já občas projíždim ty beremese alba a poznamenávám si, kdo koho na co měl, když se mi to líbí. a právě jsem narazila na fotky, který byly uplně nádherný! a zjistila jsem, že bych ale potřebovala minimálně 10k na tu pani :(
Mám Zuzanu Scharf, za tu kvalitu, kterou poskytuje, je přijatelně drahá. Ale na září má poslední volný termín, jestli to sedí s vašima plánama, neváhej:o) Vejdeš se do desítky:o)) na facebooku i beremese má svůj fanclub.

A ještě něco tě může oblažit, aktuálně taky nosím velikosti 44!
my ještě termín nemáme :D. měla bych kocoura donutit to doklepnout... máme jedno místo, kam je ale třeba se podívat a tenhle tejden asi neni čas. podle toho pak budu přemejšlet o dalších.

ale v tenhle termín se asi brát nebudem. na TOM místě v tenhle den neni volno.

musim říct, že má mnohem příznivější nabídky než ta, co jsem si jí našla já. finančně i teda objemem práce za tu cenu. ale takovýhle fotky si nepředstavuju. to už je moc takový... katalogový, nebo umělecký nebo nevim co.
Jasný, každý má jiný vkus a jiné požadavky. Na koho jsi koukala ty?
to můžu napsat, až budu jí budu mít rezervovanou :D. nebo kohokoli jinýho. ale pořád doufám, že jí. jenže s penězma na to nebudem mít zřejmě jasno ještě tak dva měsíce a to už asi budem mít smůlu :(
by to vyšlo na 9500 :(

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz