Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
17. února 2010

Svatební deníček III.

Protože chci být hezká nevěsta, podnikám k tomu první krok — objednala jsem se do Contours. Už jsem tam chtěla chodit dávno, když otvírali. Ale pořád jsem se nemohla odhodlat a hlavně jsem tomu nevěřila.

Jenže teď už znám lidi, co tam zhubli, a ještě spíš znám lidi, co znaj lidi, co tam zhubli. A taky znám lidi, co jsou tam spokojený a taky vim, že tam nechoděj mladý vyhublý hopsandy.

No, prostě jsem poměrně rozhodnutá. V pondělí jdu na první zkušební hodinu, a pak chci chodit minimálně 3x týdně, optimálně ovšem každý všední den.

Jako nechci si dělat iluze, že vše půjde jako po másle (čti jako před deseti lety), ale něco přece zhubnu.
Tehdy jsem nebyla schopná držet dietu (stejně jako teď), ale chodily jsme s kamarádkou každej den cvičit. A šlo to uplně samo. Zhubla jsem tehdy během půl roku tak, že si mě třídní odchytávala, jestli netrpim anorexií. Chachá!
To jsem měla o necelých noooooo, hodně kilo míň než teď. Nejradši bych se neviděla. Tehdy jsem přísahala, že už nedopustim, abych ztloustla. Mno... člověk dopustí, až se diví.

Pak jsem se dloho držela na váze mínus patnáct kilo od současného stavu. A to byl ideál. Žádný vyžle, ale taky nikde žádnej špek a dvoudílný plavky bez studu. A patnáct přece neni tolik, no řekněte!!!

Takže víte co... Od pondělí! A běda, jak ne!

Komentáře

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz