Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
19. února 2010

Random news

Tak jsem tý fotografce napsala. Prostě když nebude mít volno, aspoň to budu vědět a nebudu furt přemejšlet coby kdyby.

A sice bych jí tam chtěla mít na celou dobu, ale balíček na 2,5 hodiny je za 6000 kč a to už nezní tak děsivě. A vzhledem k tomu, že to máme odpoledne, tak pochybuju, že bude mít ještě večer nějakej džob, takže by se to zřejmě dalo připlatit ještě časem.

Tak.

Komentáře

Tyjo, to je akce! My vas ted s Alesem porad resime (teda vasi svatbu:), proste tema mesice:) Vcera sem si rikala, ze s tou radnici jenom se svedkama a bajo veceri pro rodice a hotelem a pak party pro kamose s grilovackou nezni tak spatne. Dneska si zas rikam, ze to za ty prachy stoji, protoze kazda zenska chce prece aspon jednou za zivot vypadat a cejtit se jako princezna, takze svatba se vsim vsudy musi bejt. Proste dilemato, co?:) Uka co je to za fotografku!
Tak přeju, ať to klapne a fotografka se ozve, že má čas a přijde fotit vaši svatbu:o) Hlavně už pak napiš, která to je, hořím zvědavostí:o)
evi, pošlu ti na ní odkaz na FB, jo? :) fakt se mi ty její fotky hrozně líběj. prostě žádný pózovačky a aranžovaný fotky, ale reportáž, zachycení momentu, detailu, atmosféry... něco na mě z toho dýchá, no.

ad ta svatba - já furt nevim, no. když vidim ty peníze a co bysme za to mohli všechno mít... jenže nějak si mylsim, že ta svatba je zlom. si vem, že bysme fakt šli jenom na radnici, pak na oběd, pak možná teda nějaká ta dovolená... mně by vůbec nedošlo, že se něco změnilo. jako vpodstatě nezměnilo, ale chápete mě... to nemusim dělat svatbu vůbec timhel stylem.
a ani mi nejde o to princeznovství. já jem stejně houby princezna :). ale prostě o ten velkej den, o to, že chci tuhle věc sdílet s kamarádama. nevim, jak to vysvětlit, no.

ad fotografka - už se ozvala! moc milá po mailu. a nějaký volno má. psala, že po svatebním veletrhu se jim začíná plnit, takže píšu tak akorát. tak jsem jí poprosila o předrezervaci dvou dní, který by u nás asi připadaly v úvahu, a musíme to doklepnout.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz