Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
22. února 2010

Prstýnky

Vybrat prstýnky se zdá být dost ošemetné. Teda kocourovi je to prej jedno. Ale mně teda ne. když si představim, že to bude prstýnek, kterej buddu nosit x let... že by teda měl bejt jednoduchej, aby nepodléhal nějakejm módním vlnám a aby se mi ke všemu hodil...

mno, začala jsem si už před tejdnem shromažďovat obrázky, co se mi líbily. Už po týdnu se mi spousta z nich nelíbí a nechápu, jak se mi mohly líbit. Jestli to tak půjde dál, tak se necháme okroužkovat kroužkem na slepice...

Předvedu tu ale všechno. Jednak mi můžete říct, co se líbí vám a druhak, třeba se mi i ty nehezký zase líbit začnou.
Voila:

1)
”

2)
”

3)
”

4)
”

5)
”

6)
”

7)
”

8)
”

9)
”

10)
”

11)
”

12)
”

13)
”

14)
”

15)
”

16)
”

17)
”

18)
”

19)
”

20
”

Komentáře

Moji favoriti - 14 a 20. :o)
Vzor 17 je hodně oblíbenej, má ho každá druhá:o) Jinak se mi taky líbí 14 a 20 - něco takovýho budeme mít (ale s vlastním nápadem, aby ty prsteny byly osobitý).
Jen dejte bacha na mat x lesk. Ten mat, co je na okrajích u 17 se vám cca do půl roku obrousí na lesk (u zlata). Takže takhle ty prsteny budou vypadat asi 3 měsíce, pak se to začne stírat. A navíc v tom matu jsou víc vidět skrábance (mám na zásnubáku mat a lesk a v matu mám jeden pěknej škrábanec - ani nevím, od čeho).

Co chcete za materiál, zlato, ocel, titan?
kam na to chodíš? na tu oblíbenost? :)
asi klasika zlato. nic jinýho mě ani nenapadlo, dokud nejhezčí vzor, na kterej jsem narazila, nebyl z wolframu.

mně se právě líběj dost i dvoubarevný. bílý + žlutý zlato. ale dneska jsem narazila na jeden a ten se mi líbí dost. takže jestli se to nevyvine... :D
líbily se mi prstýnky rodičů - úplně prosté zlaté kroužky. velmi praktické :)
Na beremese a ke známým. Tehle typ (okraje a uprostřed proužek) mají dvoji známí + to dost často vidím v těch přípravných albech.. ale je možný, že jsem se na to zaměřila, protože to mají právě ti známí.

Wolfram se ti bude asi blbě shánět v ČR, co jsem vyčetla, tak si to ty holky nechávají posílat z USA.

Barevný kombinace se mi líbí, ale bílý + červený zlato, bohužel se na to přítel moc netvářil, takže skončíme asi u bílýho:o) No kdybys pak chtěla tipy na zlatníky, kteří ti udělají prsteny podle vlastního návrhu, tak dej vědět:o)
když já nechci jen kroužek :(
naši maj taky hezký prstýnky, nebo mi to tak aspoń vždycky přišlo, protože jsem je vídala odjakživa. jsou lehce broušený, nebo vyrývaný, nebo jak to říct a přitom jednoduchý. elegantní. ale nic takovýho nemůžu najít.
mně se moc líbí dvanáctka a úplně hnusná mi přijde 18...
já mám úplně tenký kroužek z bílého zlata s rytím kolem dokola. Ani není poznat, že je to snubák a je takový nenápadný! Jsem spokojená s výběrem i skoro dva roky po svatbě!
Tvarem se mi jich líbí hodně, jen nejsem moc příznivcem kombinace dvou barev... Líbí se mi třeba 13... a je to celkem inspirativní, protože jsem svůj snubák ztratila a Kač ho zas nechce nosit... měli jsme na svatbu prsteny za 500 a přemýšleli jsme, že si časem koupíme něco lepšího... :)
1,11,19,20
a kdybys chtěla tip na zlatnickou dílnu na Smíchově, dej vědět
20
18 jsou inspirativni, ale asi bych je nechtela... chci kombinaci zluty + bily :)
We are factory of tungsten jewelry. Top quality with cheap price as low as US$3.0. MOQ not fixed. Do you need some?

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz