Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
1. března 2010

Jak pokračujeme

Inu, pokračujem pokračujeme.

Dneska jsme podepsali smlouvu s fotografkou a složili zálohu. A koupili papír.
Kocour si totiž představuje, že napíše oznámení aspol. sám, kaligrafickým perem. Neberu mu to. Ale chci ho vidět, jak píše 100 oznámení, 60 pozvánek ke stolu a 60 jmenovek...

Ale nakoupili jsme papír, co se nám líbil, jeden adrch na zkoušku.
je to podobný tomuhle
”

ale ten náš, je samozřejmě hezkčí. No ne, fakt! Ho možná vyfotim. Někdy. Až se k tomu dostanu. Ty kusy trávy jsou delší a jemnější.
Dokonce jsem už vyhrabala kaligrafický pero a zkusila to. A... jsem ráda, že to bude psát kocour :D

Ve čtvrtek se jedem podívat na další místo. Snad to bude tentokrát bez šoku. A taky jsem našla hezkej mlejn, kde bych si to taky dokázala představit. Ovšem je to u Orlický přehrady, tak si řikám, jestli to neni daleko.
A taky jsem náhodou narazila na možnost svateb ve Stromovce a to kocourka velmi oslovila. Tak jsem jim taky napsala, jakže to teda chodí, nebo co.

Uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Komentáře

Dobrej napad! Ja mela kaligrafii na skole a... je to vazne hodne prace, kdyz to nechces odflaknout. Ale kdyz si to kocour nacvici, tak to urcite bude vypadat krasne! Takova vec proste pak bude stat za to, aby se schovala do krabice \"Na pamatku\":)
kocour právě má grafickou průmku, takže umí krásně psát. už to tu načrt. trochu teda rozmáchle, ale hezky! to nafotim.
akorát jsme zjistili, že perem na to psát nejde. je to moc chlupatej papír a vytrhává to tu trávu z toho.
Tak to je super!:) Ten papir by sel nejak jakoze pretrit slabym roztokem lepidla Herkules a pak zalisovat, pak necim hladkym jakoby prelestit, cimz se ten povrch trochu upravi, ale s tim se vam asi nebude chtit delat... Nebo se prodavaj kaligraficky fixy seriznuty dosikma...

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz