Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
25. srpna 2010

tyvole komentujte, ne? :D vidim, že to čtou desítky lidí a nula komentářů? kde je nějaká zpětná vazba, vy mamlasové?

Komentáře

:D My napětím ani nedutáme. Čekáme, jak to bylo dál! Máš nakoupeno dost dobrých časáků a nějakou apartní košilku????
no, ono to dál bude asi až někdy příště zase :D.
já už jsem z nemocnice doma :) apartní pyžamko jsem si koupila, ale půlku pobytu jsem strávila na jipce v andělovi s holou prdelí, pyžamko jsem si vzala v pondělí, načež jsem dostala horečku a propotila ho totálně, takže druhej den mi kocour přines takový bavlněný šaty, který nosim na doma, když je vedro. jsou za krk a rychle se vytáhnou, tak mi z nich pak lezou kozy. a zrovna měl službu zdravotní bratr :D
hehe bojo, zlata bavlna. tyjo, tak ty uz to mas za sebou?! To sem teda uplne pitoma, ze sem i myslela, ze to mas az tak za tejden! Tak snad vsechno ok. Podle toho co ctu tady v tom ruzovym chlivecku, tak sledujes telku a cpes se dobrotama:)
no... na plurku píšu hodně soukromejch, který tady nejsou vidět.

jako jsem v okeji. ale zvedla se mi teplota, měla jsem 37,8. tak prej když to v noci bude ke čtyřicítce, nebo ráno přes 38, tak musim naklusat zpátky. tak uvidíme. snad ne.
No tak se drz a zkus usnout, at nemusis zpatky. Domaci osetrovani je domaci osetrovani:)
Já taky ani nedutám, ale držím palce s uzdravením :)
Jo a ještě - dík, že jsi blog nezaheslovala. Nevím, jak bych ti písemně dokazovala, že ho čtu od úplnýho začátku, tedy před seznámením s =M=em :)
ježiš, tak to jsi nejvěrnější z nejvěrnějších!!!

já právěnejdčív chtěla kvůli práci, aby, až si lidi budou gůglovat moje jméno, aby nečetli články o tom, jak jsem si odřela koleno při šukačce.
a teĎ zase proto, že tak nějak chci napsat všechno, co si pamatuju a co se mi děje, a nechci děsit lidi, co se sem dostanou přes vyhledavače na slova jako operace apod.

protože ona to fakt neni procházka růžovým sadem. ale dá se to. neposereš se z toho. to já jsem fiflena.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz