Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
23. listopadu 2004

oskare oskare...

aneb oskar mě chce asi připravit o zdraví!

poslední dobou mívám problém s placením účtů za telefon. prostě nestíhám. řeknu si zaplatim zejtra a to si řikám až do 22. dne v měsíci, kdy mám splatnost.

tentokrát sem si to řikala taky, ale přišlo mi, že opodstatněně, neboť se mi zdála částka na složence neúměrně vysoká a tak sem chtěla našemu nejmladšímu operátorovi zavolat, jak že to teda hodlá řešit.

k tomu aktu sem se odhodlala včera.
bylo něco kolem druhý, když sem poprvý brala do ruky mobtel a vytočila *77, abych se dozvěděla, že nejsem uživatelkou předplacený služby oskarta a že oskar lituje.

ó ká

*077

vítejte v oskarově samoobsluze

prima. tak..a teď jak se dostat k operátorovi?
poslechla sem si nabídku, která se z původních mžná čtyr položek rozrostla snad na devět. už jen to bylo zkouškou mojí trpělivosti.
pamatuju, že dřív tam bylo někde nahlásení odcizení a pak byl člověk přepojenej. teď už to tam neni. když sem zkusila podobně znějící položku, nikam mě to přepojit nechtělo. pak sem si taky vzpomněla, že když sem měla kdysi u starýho mobtelu problém s tónovou volbou, tak mě to po několika oznámeních taky spojilo.
když sem teď už po desátý slyšela zadání pomocí klávesnice nebylo úplné, nechceme vás zdržovat, ale zkusíme to ještě jednou, co říkáte nervy už byly na pochodu.

tak na to nemám.

položila sem to.

nová vlna energie do mě vplula až ve třičtvrtě na čtyři.
našla sem konečně možnost spojit se s operátorem. sice se mě oskar 2x ptal, jestli chci fakt přepojit a jestli sem si fakt jistá, že to nezvládnu vyřešit sama, nicméně pak to konečně začalo zvonit.

ale!

hrála jim tam nějaká blbá písnička a sem tam mi oskar řekl že je nám líto, ale všichni operátoři se věnují zákazníkům, kteří se dovolali před vámi. použijte oskarovu samoobsluhu, nebo zavolejte později, děkujeme blablabla

co sem komu udělala???

trvalo to dvacet (!!!!!) minut, než mě konečně spojili a ještě na mě vyšla slečna, co už asi byla fakt dost otrávená a těšila se domu. byla na mě nehodná a já si navíc za chvíli připadala jako blbka, když mi vysvětlila, že částka na složence je správná, tak ať to koukám jít zaplatit, jinak mi připočtou ještě 150kč za pozdní platbu.

achjo..a to sem ještě nedávno řikala, že je oskar přítelem studentů...asi jak kdy.

Komentáře

Když ptáčka lapají, medem ho patlají. :-)
a vztahuje se to na všechno?
jane: On te jeste nenapatlal? ;-)
me taky jeste nikdo nenapatlal ptacka medem :)
websky: :)))))))))))))))
mě akorát vždycky zablokojou mobil, když nezaplatím...
Jsem na tom stejně, mám cca měsíc zablokované Oskarovo Slyším Vás, a zatím jsem nenašel dobrovolníka, který by to vyřídil... ;o)
Alespoň vím co mám čekat
k zablokování sem se díkybohu ještě nedostala. zato mám s oskarem jiný zážitky...sou tam holt fikaný
Jojo, jela jsem do zahraničí, cinkla jsem si pro info, zda mám skutečně rouma, slečna mi sdělila, že ano, že bez obav mohu vyjet, hranice a cvak, služba není dostupná. Vzteky jsem neviděla. Tak bacha i na toto!

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz