Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
28. září 2010

Fotoblog

Po dlouhé době, zato s záživným příspěvkem plným krásných a jedinečných fotografií :D

Madlenka na jipce. Je to asi druhej nebo třetí den po operaci. Mám i fotky s xichtem do kamery, ale nemám sílu to postovat :D. Byla jsem oteklá, drolila se mi kůže na obličeji a měla jsem ho hrozně mastnej. Furt jsem se otírala ubrouskama z buničiny a furt byly uplně promaštěný. Hnus :/.

”

Teď následuje pár fotek z nadstandardního pokoje. Musim říct, že jak jsem tam vkročila, jal mě trochu děs a hrůza, protože jsem si fakt představovala něco jinýho. no... ne nadarmo se na webu nemocnice u obrázku nadstandadního pokoje píše ilustrační foto.

”

”

”

”

”


Věčná škoda, že se mi vybily baterky dřív, než jsem stihla nafotit koupelnu a záchod...

Takovýhle krásný jsem měla povlečení <3

”

Jedna z návštěv mi přinesla tenhle nádhernej dortík. Psala jsem o něm na plurku. Myslela jsem si, že ten obal bude nějakej papír, možná jedle, ale byla to čokoláda a byla to fakt dobrota!

”

A tohle nám na přivítanou vyrobil čakínek, když jsme ho nechali chvíli samotnýho doma. NUtno říct, že už to bylo načatý. Byla tam původně asi tak dvoucentimetrová dirka, kterou vyrobil vlastně omylem, když se snažil zakousnout jednu ze svých hraček. Pak to prostě jen dodělal, no. Miláček!

”

A to nejlepší nakonec!
Seštupovaná jizva cca 6 dní po operaci

”

A fotka tak 10 minut stará (skoro 6 týdnů po operaci). Ruka jako měřítko. Ta větší je 12,5 cm velká. Mně přijde dost hrozná, ale kdo jí vidí, řiká, jak je nádherná. Naposled včera kamarádka. Přesvědčuje mě, že mi zůstane jen tenká čárka, že ty malý pirátský okolo zmizej úplně. Kéž by. Nestydim se za ní, vim, že přinejmenším vybledne, tak to nebude takovej fialovej hnus. Ale čim míň toho bude, tim líp ;).

”

Komentáře

\"Věčná škoda, že se mi vybily baterky dřív, než jsem stihla nafotit koupelnu a záchod... \" mě pobavilo :D jinak slušná jizva, ale taky myslím, že vybledne, už teď to je o hodně lepší :)
No ja si myslim, ze je ta jizva fakt krasna XDDD
urcite vybledne, to jo, ale myslim si, ze ty piratsky okolo zustanou. mam takovy na ruce a ty kolem tam jsou videt, no...
ale neni to nic spatnyho :)
Řekla bych, že nadstandard na gastru je o trochu větší, ale jinak stejnej ,o) Jizvu máš fakt hezkou, já mám asi 15 cm na břiše, tenká čárka to neni, blbě se mi hojí jizvy, trošku keloidní, ale lepší jak ta předtím (řezali mi naštěstí do té samé), a ty čárečky okolo tam trošku mám. Na jizvu si zvykneš a pak už ti to ani v plavkách nepříde ,o) Budeš na ní hrdá vlastně :o)
já s ní fakt problém nemám. samozřejmě bych chtěla, aby nakonec byla co nejneviditelnější. ale teď třeba, jak to půjde, chci začít chodit zas plavat, což budu mít sice plavky vcelku, ale sprchovat se budu ve společnejch sprchách a fakt to neřešim. to je to poslední, co by mi vadilo. jestli budu hrdá, to nevim, ale prostě jí jednou mám, tak jí prostě mám.
Teda ten nadstandard je fakt docela hrůza, kolik za to chtěli? Já byla na nadstandardu jednou, v porodnici, sice byl docela hezky zařízenej, ale zase neměl záchod ani sprchu, což zrovna po porodu dost obtěžuje. A stálo to asi 500 za den.
Jizva ale vypadá hezky, že bude něco vidět je asi jasný, ale určitě nic takovýho, že bys nemohla do plavek.
PS: jsem ráda, že jsi doma a v rámci možností v pohodě :)
taky pětikilo, že to byl dvoulůžák. za jednolůžkouvej litr. ale oprot tomu, co maj na webu, je to docela šok, no :D

viz dole: http://www.fnmotol.cz...lizaci.html
Hm, tak to člověku asi spadne čelist, když čeká něco jako mají na tom webu. Skoro ostuda, že za to chtěli zaplatit. No ale co, snad už nebudeš potřebovat ani nadstandard, ani běžnej pokoj.
oni tam píšou, že v rámci nadstandardu máš tv na pokoji a možnost výběru ze dvou jídel. když jsem teď ležela na plicním, tak jsem byla na obyč. třílůžáku, kterej ale vypadal mnohem líp než to na urologii, televize tam byla sice ČB, ale byla a jídla jsme si taky mohli vybírat všichni. je to o přístupu a o snaze asi, nebo nevim.
zajímalo by mě, z čeho berou peníze na zvelebování těch oddělení. protože ta urologie byls vážně děsná. hned vedle byla, tušim, ortopedie a tam už jen ta chodba vypadala MNOHEM líp.
Madlenko, až teď dočítám to drama...uff. Držím palce, ať se jizva jizví a vůbec!
když to budeš hezky mazat (pravidelně!) pořádným doma vyškvařeným sádlem, tak ti opravdu zbyde jen světlá čárka, která snad i po pár letech vymizí... nic se neboj a drž se :-)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz