Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
24. listopadu 2004

psychotest

aneb....?

sem si přečetla v tasslovicích, že kretka někde vyhrabala psychotest a všichni pak zjistili, že sou zralý na psychokonzultace.

tak co...zkusim si to taky.

90 otázek sem měla za chvilku vyškrtanejch a výsledek?

sem hypersenzitivní, jinak všechno v normě. ještě se mi to snažilo vnutit nějakou úchylku, ale to neberu v potaz, protože přesně vim, že sem zaškrtávala, že tohle mi nehrozí.

takže co?

takže nic novýho, protože to všechno sem věděla dááávno.

poslouchám nějakou smutnou muziku, protože moje oblíbený rádio mi nechce hrát, jiný sou depresivní a cdčko od kapra s hudbou, co má navozovat veselejší stavy nemužu najít. ach jo :(

chce se mi spát, chce se mi plakat, chce se mi...chce se mi povídat, aby se mi ulevilo.

asi to bude blbým dnem, blbým počasím a tmou

Komentáře

tak jsem si udělala ten tes a v některých oborech jsem dost nemocná a nejvíc zrovna v tom stejném co ty....-)))
hmmm..a jak s tim žiješ?
mě teď napadá, že je to možná obecná ženská vlastnost
Ale já tě mám takou zatím rád. :-) Tak si s tim nelam hlavu.
ja jsem taky jenom hypersenzitivni. dokonce me to az prekvapilo, jak jsem jinak normalni:-)
testu záleží, jakou má člověk právě náladu...kdybych to dělala před týdnem, tak všude odškrtávám políčko v pravo "Velmi silně", dneska zase "Vůbec ne", takže už teď je mi jasný, že dneska jsem úplně zdravá a jindy na odstřel...:o))
Tak já mám tendence onemocnět schizofrenií n. maniodepresivitou. To jsem ale věděla taky už dávno- když ten test vypadá tak solidně, tak mě to děsí, že už mi to i vychází.
no má se to týkat jen žen ? ale mě to vyšlo taky a myslím , že ženská nejsem.Všechno mám pod hranící , ale tohle mě teda vylítlo hodně. Asi nejsem normální.
Já si ten psychotest také dělal, mám tendenci onemocnět duševní poruchou na hranici nemoci (takže sem asi magor).
Udělal jsem si ho znovu, ta tendence onemocnět psychickou poruchou jsou před hrancí nemoci, tak to snad tak zlý nebude..ale hostilita za hranicí nemoci. Obecná závažnost v pořádku. (hurá!). Ten test jsem si dělal i před měsícem, měl jsem příšernou náladu...téměř všechno vylétlo nad hranici nemoci (hlavně ta hostilita). Obecná závažnost: Duševní nemoc.
Takže to asi bude pubertální nálodovost.
jestli to až tak moc záleží na momentální náladě, tak to si z toho nemusíme dělat takovou hlavu ;)
take jsem si dělala ten test, z počátku zajímavej a pak ty otázky docela zhoustly:))vše v normě až na hostilitu:)) zrovna jsem naštvaná na pár lidiček..tak proto, ale jinak si myslím, že jsem v celku normálni
No tak mně vyšlo, že jsem psyhopat :O( Vše mi vychází hodně daleko za hranicí nemoci. A to nemam nijak špatnou náladu, starosti sice jsou, ale nic co bych nezvládla. Takže tomu vůbec nerpzumím.
udělejte si ten test znovu a na všechno odpovězte úplně jinak :D klidně to všechno odklikejte... a co vám vyjde? totéž.. Uvědomte si, že nemocnými se stanete, až vlezete do nějáké tzv. ordinace.. poptávka/nabídka, oni už vám něco přišijou..
No tak mně vyšlo, všechno daleko za hranicí nemoci. Teda s vyjímkou somatizace. Takže jsem fakt asi celkem velký magor :(

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz