Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
27. listopadu 2004

když chlap(eček) stůně

aneb všechny víme, jak Oni umí trpět


jistě už mnozí z vás znají tu story o tom, jak =M=ovi praskly semdičky. no já se tu o tom nebudu rozepisovat, přečtěte si sami, jak trpěl bolestí zubů..
ještě v úterý večer, když vypadal celkem k světu, sem se ho snažila dotlačit někam na zubní, ale...

"nechci"

fajn. nechtěj.

ve středu už až tak k světu nevypadal. noc sice přečkal pod práškama v pohodě, ale ráno...celej oteklej, určitě měl i horečku..

musim teda říct, že mu ta oteklina moc sluší. vypadá jako milonkej méďa :). nicméně..asi to neni moc příjemný. důkazem budiž to, že se v to středeční ráno dokopal k zavolání doktorce, jestli by ho mohla nějak vměstnat do rozvrhu, a odpomoci mu.

ve čtvrtek se záležitost se zubama vyřešila (měl akutní neléčenej kaz), ale infekce se mu přesunula na uzlinu a prej i na slinnou žlázu.

že sem ta altruistická samička, přispěchala sem ho dneska potěšit v nemoci (snad mě sem nevzal jen proto, že sem se vnutila a on neumí říct ne :-o).

vypadá zle.

tvrdí, že nemůže mluvit (ale řekl mi to, tak to snad nebude taková krize), že nemůže hejbat hlavou, ani pusou (stěží si prej vyčistil zuby). mno...prostě lazar :)

teď tu navíc leží v posteli a hádej, milá moje chudá čtenářská obci, co dělá.
že nevíš?


tož ti to povím :) -> spí.

viděli ste "jak vytrhnout velrybě stoličku"? jak vaška bolí zub a maminka mu žehličkou nahřívá kapesník se slovy, že zubu musej domluvit, a pak přiloží kapesník na zub a obváže vaškovi hlavu šátkem, že to vypadá, jak kdyby měl takový ty visací uši?
tak přesně takhle to má uvázaný i on :). sluší mu to jak....no jak psovi uši :)

a já?

já si spisuju příspěvky do deníčku, a protože sem si prozřetelně vzala učení, možná se budu i učit. ať ze mě má maminka radost. jj...

a co že to je v tom nadpisu?
no znáte to...jen by mě zajímalo, jakej je v jeho nemoci procentuální podíl "vážně mi neni dobře" a "sem chlap, tak podle toho trpim". jakože chlapi to moc prožívaj a ženská by přitom ještě stačila nakoupit, uklidit, uvařit, přečíst dětem pohádku a sexovat v noci s manželem. no...znáte to :)

(psáno v pátek. dnešní strory sepíšu, až to trochu rozchodim)

Komentáře

No, já taky nechodil k zubaři, dokud jsem několikrát netřískal hlavou do zdi, aby mě bolelo aspoň chviličku něco jiného než zuby. Potom se to najednou stalo a dvakrát ročně sedím v čekárně na prohlídku - nejvzornější pacient :)
S chlapama je v dobe jejich nemoci velika "legrace". Uuuuuuu, jak trpi... :-)
Kazdopadne zanet v puse neni zadna sranda, takze drzim paratky, at se brzy uzdravi!

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz