Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
10. prosince 2004

sexshopy

aneb hezčeji - obchůdky s erotickými pomůckamisem teď četla příspěvek u tazinky a ačkoli to teda neblo jen o tom, řekla sem si, že právě o tom napíšu.

přijde mi, že když už někdy příde řeč na eroshopy, lidi cudně sklopí zraky nebo prohlašujou, že tam nikdy nebyli, nebo možná jednou, ale rozhodně omylem.

já sem tam teda taky nikdy nebyla. teda...skoro nikdy :)

nikdy v čechách, abych to upřesnila.

a asi z podobnýho důvodu jako spousta dalších lidí.
na těhle obchodech mi totiž vadí, jak sou vulgárně prezentovaný. už z ulice na vás řve neon, černý, červený a žlutý barvy..člověk se bojí ještě než tam vůbec vejde. vevnitř pak (to znám z televize :) je taky tmavo a podivno.
divim se tomu. kdyby z toho majitel udělal vstřícnej obchůdek, to mi neřikejte, že by mu tam nezašlo víc lidí!

asi si budu muset ten sexshop pořídit, abych jim ukázala, jak se to dělá.

a to, že by to fungovalo, sem si už i myslim ověřila.

když sem byla v létě na návštěvě u starýho pána, kromě různejch pamětihodností mi v uppsale ukázal i příjemně vyhlížející obchůdek s názvem LUSTGARDEN. přeložila bych si to asi jako ZAHRADA ROZKOŠE a už jen to zní mnohem líp, než SEXSHOP, to uznejte sami.

a teď se i podívejte. už na pohled krámek láká dovnitř.
založily si ho dvě sestry s pozitivním pohledem na život a je tam k dostání spousta věcí a jak můžete vidět, i vevnitř je to takový milý.

tady neni proč se stydět. chodí tam i spousta turistů, protože podobný eroshopy asi doma nemaj, tak se chtěj pokochat, jak to taky může vypadat.
dá se tu koupit vážně skoro cokoli, ať už to sou přímo pomůcky, nebo, což oceňuju víc, různý afrodiziakální olejíčky, jedlý gely s milionem příchutí a takový užitečný věci.

jj...myslim, že kdyby tu byl někde podobnej eroshop, tak by nejen tazinka a jasper hrdě řekli, že si tam nějakou tu věcičku koupili. řekněte, nemám pravdu? :)

Komentáře

jsi mě tak rozhodila, že jsem to poslal bez textu:).
Ale jinak já tam vážně nikdy uvnitř nebyl, nějak jsem neměl potřebu. Kdybych tam byl, tak není problém, klidně to přiznám. Co se týče sexshopů a sexu celkově, je toto téma u nás asi opravdu považováno za nějaké tabu, což je dle mého špatně.
ale já neřikám, že bys to nechtěl přiznat. jen sem chtěla říct to, že kdyby ty naše eroshopy vypadaly tak, jako ten v uppsale, tak bys tam už určitě zašel.
já právě taky nemám potřebu chodit do toho vulgárního ukřičenýho černožlutočervenýho čehosi.
tak to já si nějak blbě ten text vyložil, moje chyba, promiň.
houby promiň...možná sem to i blbě napsala. nebo když sem to psala, tak sem myslela něco jinýho, než myslim teď ;)
Až založíš takový obchod, zajímalo by mě, jaký mu dáš roztomilé jméno:o)) Ale určitě bych ho někdy navštívila!
Pracuji pro online shop a dříve jsem se také červenal, dnes mi to přijde uplně normální. http://www.eroticstore.cz

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz