Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
16. prosince 2004

piano večer

aneb kdo našel zatáčkuani se mi moc blogovat nechtělo. ale vzhledem k tomu, že sem ve škole, na dějiny umění se mi jít usínat nechce a nemám co dělat celou hodinu než mi pojede vlak...


takže:

včera večer se mi ale vůbec na nějakej pitomej sraz nechtělo. byla sem uondaná, znavená po dni v pze, byla mi zima, bolelo mě zase v krku a posmrkala sem už dva obří kapesníky.
seděla ssem v kupé narvanýho rychlíku a vyhlížela =M=.
zase se mu vypnul mobtel, takže sme se nemohli synchroniovat, ale bylo mi to postupem času víc a víc fuk.
řikala sem si, že když nedorazí, tak pojedu domu a zalezu do postele, protože sedět sama s cizíma lidma někde v baru, to se mi vážně nechtělo ani za mák.
dorazil.
když sem mu sdělila svoje pocity, navrhnul sice, že tam teda nepudem, ale...znáte to..to sou takový ty věci, co navrhnete, abyste nevypydali uplně blbě, ale doufáte, že návrh nebude přijat. taky že sem to nepřijala. zatla sem zuby a za těch dvacet minut cesty vlakem sem se snažila vylepšit si náladu nebo se aspoň zahřát.

hned po vkročení do piána sem uviděla rybushku s bobem a rybushčina usměvavá tvář mě hned o něco líp naladila. když pak začala euforicky cosi vypravovat, chvíli sem se do hovoru nutila, ale pak už to šlo samo.
o hodinu pozdějc přibyla ještě drunka a to už sem se cejtila uplně v pohodě, ačkoli se mi začínalo chtít spát a já sem přemejšlela, jestli to nemám využít a mazat domů.
ale nechtělo se mi od =M= a tak sem si ještě chvíli poseděla. pak sme společně i s drunkou vyvenčili bobšu a já pak zapadla do našeho paneláku a =M= k drunce do auta, protože se ta dobrá duše nabídla, že ho sveze do prahy, aby nemusel pořád hlídat poslední zatáčkovskej vlak.

tož tak.

pocity?
veskrze kladný, ale v noci sem stejně neusla :/

Komentáře

A já žiju v domění, že jsem ti navrhoval, že ty tam nemusíš. :-)

Na usínání je dobrý vypít lahev plzně.

Ale jinak jsem rád, že mě moc neproklínáš za ten zpunktovanej sraz. Já měl radost, že zas můžu jet do Piána.
no dokonce! že bych tě pustila samotnýho?

a to myslíš, že bych usla s pocitem, že seš pět minut odě mě? achjo

a ne, neproklínám. ono to z toho zápisku možná neni uplně znát, ale mně se to nakonec líbilo, i když smrdim kouřem ještě dneska.

a jen tak mezi náma, do piána můžeš kdykoli. já bych neřekla slovo proti :)
ja jsem byla rada, ze jsem to vubec nasla :)
a ty mady, ty uz nekdy koukej spat! i kdyz, mne to nekdy /velmi casto/ taky nejde. a pak se utesuju tim, ze v hrobe se jeste naspim :)
bože..to je útěcha!
:))
To chce vymenit postel!
Od te doby, co jsme se prestehovali do lvastniho a koupili poradnou postel s poradnymi matracemi mam jediny problem - rano se z te postele vyhrabat, nebot jsem si ji vyslovene zamiloval a jakmile do ni ulehnu, tak je mi neskutecne fajn a usinam jedna dve :)
jo...novou postel by to chtělo. naši si před pár lety koupili postel s matracema na míru i váhu a když sem měla to štěstí, že sem se tam mohla vyspat - je to labůžo :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz