Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
19. prosince 2004

moooooře zážitků

aneb co se stalo v sobotu

v sobotu sme zase spali až do....no dlouho.
teda...=M= spal. protože já prostě nedokážu vylehávat do...no do hodně hodin třeba i odpoledne.

hlavním programem dne měl být adventní koncert ve slaném. začínal v pět hodin a tak sem si řekli, že vyrazíme tak ve tři nebo v půl čtvrtý, abysme dorazili akorát.

potřebovala sem se ještě sejít s velkým bratrem, aby..a koneckonců to tě milá moje obci zajímat nemusi proč, ale bylo to důležitý :)

měli sme se sejít v dvě na kačerově a já, že sem děvče ze zatáčky pražských poměrů neznalé, tak sem nevěděla, jak dlouho to od =M= na kačerov trvá a nechtěla sem nechat velkého bratra čekat a ak sem byla nervózní už od půl druhý a nervózně =M= pobízela, ať hne kostrou. vy, kdo ho znáte, víte, že to je nadliskej výkon!

dorazili sme akorát ve dvě, čekali na velkého bratra, pak sme s velkým bratrem splnili misi a =M= řek, že bysme mohli někam na čaj nebo tak.

tim se odjezd do slanho odložil na půl čtvrtý a když sem začala upozorňovat, že to přestáváme stíhat, tak =M= řekl "ve čtyři to jede taky" a tak sme nakonec jeli až v půl pátý, protože ve čtyři to nejelo.

=M= s velkým bratrem vedli družnej hovor o věcech, kterejm nerozumim, a já sem si řikala to sem zase jednou seznámila ty pravý..

do slanýho sme dorazili v půl šestý a do kaple, kde se koncert konal, asi o pět minut pozdějc. když sme si sedli, prohlásil jeden z pěvců, že tímto se nám koncert nachýlil k závěru, a já vykulila oči.

nakonec aspoň do šesti něco dobrnkali a i když sme teda přišli skoro s křížkem po funuse, nelitovala sem. díky tomu koncertu a událostem následujícím na mě konečně padla jakás takás vánoční nálada.

po tom, co sem si šla do lídla koupit cokoli, abych zahnala kručení v břiše a =M= tvrd venku, protože "nebudu podporovat obchod, kterej ničí životní prostředí" apod., nám málem ujel bus domů. kdyby mi už fakt nebyla zima, ani by mi to nevadilo, ale takhkle sem po otázce "ten autobus do prahy támhle si necháme ujet?" natáhla krok přes silnici, přelezla zábradlí a doběhla k busu akorát po tom, co se mu zavřely dveře. pan řidič naštěstí nebyl mstivý a tak nás nalodil a vylodil o půl hodiny pozdějc na florenci a my si šli udělat ještě vánoční procházku na staromák, kde sme se pokochali ošklivým stromem, vánočním trhem, pečenýma kaštanama a já toníkama, co tam stojej, aby v kočárech vozili lidi.

hezký odpůldne, večer i noc to byly :)a málem bych zapomněla...my samo nejeli do slanýho na adventní koncert jen tak. performátorem byl totiž yuhů a spol, čímž sme byli přilákáni především.
a tak znám zase dalšího blogera: yuhůa a zahlídla sem dokonce i draka aliki.

Komentáře

Ve čtyři to jede, ale nestaví na Hradčanské. :-) Prostě jsem se špatně rozhod, že na Hradčanský to snáz stíháme. :-)

Ale uvědom si, že kdyby nám neujel ten bus ve čtyři, nikdo by neporadil tomu francouzskýmu herci, jak se dostane na letiště. :-)

...a moc hezkej den to byl. :-)
ale já přece neremcám :)
mně nevadí, že sme to nakonec vlastně nestihli. protože uvědom si, že jinak bysme tu blonďatou sólistku poslouchali o půl hodiny dýl!
Jak ti závidím, že ty to k sobě do deníčku napsat můžeš. :-)
i tak radši jen okrajově :)


kočka mi odeslala prázdnej komentář :-o asi mi tim chce naznačit, že mám mlčet...?
yuhů mi chce taky naznačit, že mám mlčet? :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz